Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

just to ask..!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ovidiu

ovidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 09.09.2002
salut baieti...

eu sint relativ nou pe forumul asata, trebuie sa recunosc ca ideea este super: sa avem un forum despre Flash aici in Romania si mai ales pt. noi, romanii...
Insa intrebarea mea este: care este nivelul vostru in cunostinte de Flash? Puteti sa-mi aratati niste site-uri facute de voi s-au orice care considerati ca este intradevar bun? Nu mi-o luati in nume de rau, dar abia astept sa vad de ce anume sint in stare romanii nostri !!!

ovidiu

#2
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
salut ovidiu
eu sunt responsabil cu sectiunea flash.
Cred ca ai fi putut sa te uiti si la posutile mai vechi pe care in mod implicit forumul nu le arata.
In ultima vreme nu am mai postat thread+uri noi pt ca am avut niste probleme ,dar cred ca acest obicei ma va recuprinde.
Daca vrei sa inveti flash, te sigur ca sunt oameni printre care ma numar si eu care te pot ajuta.
Vb ta:just ask

P.S daca vrei sa vezi cat de buni suntem, da un mail la [email protected] si iti dau un link care inca nu e de pus pe forum.

#3
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Ovidiu forumul nu s-a deschis degeaba ..adica e cineva care se ocupa de el si acel cineva se pricepe ..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate