Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

PUFLENE RESORT

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
""Unic in Delta Dunarii, „Puflene Resort”   este noul concept turistic destinat celor care doresc o evadare din   cotidian si apreciaza imbinarea dintre frumusetea naturii , confort la   cele mai inalte standarde si servicii de inalta tinuta profesionala.    
Amplasat pe marginea lacului, intr-un decor natural unic, „Puflene Resort”   este destinatia perfecta pentru o vacanta de neuitat, fie ca esti   impreuna cu familia sau prietenii, bunul gust, rafinamentul si eleganta   te va surprinde la fiecare pas.""




Avantajul este ca se poate ajunge aici cu autoturismul! Vacanta placuta si distractie maxima! :thumbup:


link site

Attached Files



#2
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
Cine a apucat sa ajunga acolo, sa ne dea impresii, sugestii etc!
Eu as dori , de exemplu, si un teren de baschet! Spatiu ar fi, din ce am inteles dintr-un reportaj televizat. Sau posibilitatea de a inchiria barci cu motor, de maxim 4-6 persoane, pentru a colinda pe canale, sa facem birdwatching!

#3
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
Aveti idee, cei care ati colindat prin Delta, in ce perioada nu sunt tantari agresivi? Posted Image
Intentionez sa ajung pe-acolo la sfarsitul lui august - inceputul lui septembrie.
Multumesc!

#4
popik2007

popik2007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,379
  • Înscris: 31.10.2009
A fost cineva aici?

#5
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 20.02.2008
Nu am fost dar nu recomand. Cunosc zona si gasesti variante mult mai bune. Citeste review-urile de pe net si iti faci singur parerea.

#6
popik2007

popik2007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,379
  • Înscris: 31.10.2009
Detaliază te rog, de ce nu recomanzi, și ce alte variante mai bune recomanzi?

#7
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 20.02.2008
Pai, cum spuneam gasesti pareri suficiente pe net incat sa-ti faci o impresie despre respectivul "resort". Acestea includ: servicii mediocre, camere insuficient curatate, vesela murdara/ciobita, insecte prin camere... toate acestea la niste preturi supra-dimensionate.
Acum nu spui ce anume doresti sa faci acolo...pescuit, relaxare, mancare, party cu prientenii, sex cu prietena, excursii pe dunare... la o intrebare asa generala sa nu te miri ca nu primesti niciun raspuns.

#8
Taw

Taw

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,084
  • Înscris: 14.11.2003

View Postioppo, on 02 august 2016 - 13:36, said:

Pai, cum spuneam gasesti pareri suficiente pe net incat sa-ti faci o impresie despre respectivul "resort". Acestea includ: servicii mediocre, camere insuficient curatate, vesela murdara/ciobita, insecte prin camere... toate acestea la niste preturi supra-dimensionate.
Acum nu spui ce anume doresti sa faci acolo...pescuit, relaxare, mancare, party cu prientenii, sex cu prietena, excursii pe dunare... la o intrebare asa generala sa nu te miri ca nu primesti niciun raspuns.

Confirm la cele spuse, am fost anul trecut.
Mancarea era absolut varza, cred ca si in Bucuresti gasesti mancare de peşte mai buna decat acolo. In afara de hamsii prajite si inca o ciorba obosita, nu era nimic. Plus ca ce ramanea la pranz era servit seara.
Nu recomand sub nicio forma.

#9
popik2007

popik2007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,379
  • Înscris: 31.10.2009
Slab domne!
Hotelul departe de 4 stele, curățenie asa și asa..
Am fost chiar de Sfânta Maria, și am nimerit camera pe partea cu restaurantul, a ținut petrecerea pana la 12 noaptea, populara și dedicații într-una la volum maxim.
Am trebuit sa sunam la recepție sa dea mai încet, insa nu au făcut nimic în sensul asta, având copil mic noi am mers sa ne odihnim, nu sa stam ore târzii.
Pe holuri gălăgie cat cuprinde,micul dejun asa și asa.
La restaurant meniul slab, nu puteai decât sa mănânci peste pane, dacă vroiai specialitate la cuptor nu se putea, dura 7 ore un peste la cuptor!!!! (conform spuselor lor).
Ca sa nu mai zic ca este destul de piperat meniul fata de ce oferă.
Un plus pentru resort, ai ce face...
Nu cred ca as mai merge a doua oară..


Faza cu pestele decât pane ma face sa ma gândesc la faptul ca pestele nu e proaspăt.
Când îl prăjești nu prea îți mai dai seama de calitatea lui...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate