Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

pagina redirectionare modem zapp

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003

View Postericmario, on 27th August 2012, 17:33, said:

Ioane merge netul pe 910, pagina de start nu merge. In timp ce cauta sa se conecteze, intra in Optiuni-Acceseaza URL , si introdu pagina pe care o doresti.
Aceasi chestie si pe E@sy eGeneration (Prepaid). Inseamna ca este cazut doar portalul lor.

#20
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,500
  • Înscris: 20.10.2006
@ericmario  Poate ai ca pagina de start fostul portal zappmobile si deaia. Modifica pagina de start si pune orice alta pagina.

#21
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
Nu are treaba prima pagina caci nu imi merg nici aplicatiile de mess si email, asta la Nopay. Pe abonamente totul este in regula.

#22
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostLunaCrystal, on 28th August 2012, 00:56, said:

@ericmario  Poate ai ca pagina de start fostul portal zappmobile si deaia. Modifica pagina de start si pune orice alta pagina.
Corect. Multumesc.

#23
hotm

hotm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 28.06.2005
Ieri a reaparut pagina de reincarcare si am putut cumpara valabilitate! Bafta.

#24
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,276
  • Înscris: 06.08.2007
Pune un link spre pagina respectiva , pt ca multi au incercat si nu apare .

#25
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,500
  • Înscris: 20.10.2006
Link-ul nu exista, sa poata fi accesat. e ceva de genu: oricesite/welcome.captive  daca nu esti redirectionat automat la accea pagina nu are cum sa iti mearga, singura solutie e sa suni la relatii clienti sa vada ei de ce nu esti redirectionat la pagina de activare.

#26
hotm

hotm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 28.06.2005
Nu exista link...Deschizi browserul bagi www.google.ro apoi dai refresh (F5) de cateva ori si ar trebui sa apara pagina respectiva.
Daca nu, poti incerca sa stergi -> Delete browsing history / cookies / samd din setarile browserului.si apoi sa incerci cu ce am scris mai sus.
Atentie: pagina nu apare pe modemurile care au fost scoase din baza de date prepay (cele care au depasit perioada de gratie). Aici cred ca trebuie mers cu modemul la ei pentru reactivare!

#27
bogdandebuzau

bogdandebuzau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 21.11.2008
Cred ca am parcurs toate thread-urile care au o legatura mai mare sau mai mica cu SIM-ul Zapp 3G (Prepaid), insa nu am gasit niciun post in care sa fie precizata perioada de gratie pentru o astfel de cartela si nici modalitatea prin care am putea afla aceasta informatie despre o cartela.
Pana la urma, daca in pagina de redirectare (http://go.microsoft..../welcome.action), apare mesajul "Momentan intampinam dificultati tehnice. Ne cerem scuze pentru inconveniente.", ce inseamna? Ca a expirat perioada de gratie? Sau ca exista alte probleme de ordin tehnic? Pentru ca totusi se face trafic de Internet cu aceasta cartela pusa intr-un modem 3G si SIM-ul se inregistreaza in retea pentru ca apare "Zapp" la operator, de unde rezulta ca SIM-ul nu este de fapt, dezactivat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate