Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

MADRID BUZAU

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
toni29

toni29

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.08.2012
buna seara...as vreau o mana de ajutor si eu in legatura cu traseul madrid-buzau...o sa merg singur saptamana asta,masina e un Opel vectra b 2000dti 100 de caluti....gps e programat deja,dar nu stiu pe unde ma duce.ce nu stiu eu e sa o iau pe italia-->slovenia--->ungaria sau italia-->austria-->ungaria..... multumesc anticipat(poate cineva imi va spune de ce nu m am prezentat inainte...dar nu am stiut unde sa o fac).........

#2
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,084
  • Înscris: 14.09.2007
In Italia s-ar putea sa te rupa autostrazile la bani, din punctul asta de vedere mai bine o iei pe A ca e 10 E rovinieta parca pe o sapt .
La km e mai de-a dreptul pe Slo.

#3
bolo

bolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 01.11.2005
Grea decizie,variante sunt mai multe,se poate veni si prin germania,va fi mai lung cu vreo 250 km dar se pot recupera si banii si timpul daca conduci mai apasat.In ce zi din saptamana si la ce ora vrei sa pleci?
Daca vii prin It A eviti doar Slo,pe It se plateste aproximativ la fel,nu e cine stie ce castig.
Cati soferi o sa conduca?aveti de gand sa va cazati la vreun hotel macar o noapte?
E strict o cursa sau vrei sa si vizitezi cate ceva?
Traseul clasic este
Madrid, Zaragoza, Barcelona, La jonquera
Montpellier, Arles,Nice
Ventimiglia,Savona,Piacenza,Brescia,Trieste,Fernetti
Lublijana,Maribor,Pince,Budapesta,Nadlac

Edited by bolo, 19 August 2012 - 21:06.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate