Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Recomandare scoala de soferi iasi.

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
ciprea

ciprea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.08.2015
da...probabil ca sunt niste persoane care sterg posturile negative ale unor scoli.eu unul ma gandesc ce rost are un forum...zici ceva de bine e considerata reclama...zici ceva de rau ,dispare postul. Un om normal cand intra aici cauta barfe pozitive si negative.in rest povesti.

Edited by ciprea, 28 August 2015 - 13:20.


#38
RoxyMara

RoxyMara

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.10.2015
Ce tot aveti fratilor cu Broasca Costel? Eu sunt inscrisa la scoala Auto-Robert si il am pe dumnealui ca instructor. In 2 sedinte am invatat deja mersul cu spatele, intoarcerea din 3miscari, plecari din rampa-panta si multe altele. Sunt sigura ca voi lua permisul. Nu sta pe facebook si nu isi face meseria avand sila pe el. Chiar e interesat sa invete elevii pe care ii are. Nu mai da-ti vina pe instructor daca nu luati permisul. Este doar vina voastra, nu va da-ti interesul indeajuns. Recomand scoala Auto-Robert, oameni de nota 20. O zi frumoasa!

#39
RoxyMara

RoxyMara

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.10.2015
Uitasem sa precizez mai sus ca am 2 instructori, domnul Broasca si domnul Codreanu, de la Auto-Robert. Amandoi isi fac treaba foarte bine. Am invatat foarte multe, intr-un timp foarte scurt. Acum na, fiecare cu experienta lui la scoala de soferi. Eu tind sa cred ca trebuie sa-ti dai interesul cat mai mult daca vrei permisul. Nu cred ca vreun instructor, daca ii spui ca vrei sa inveti aia si aia, nu te invata...

#40
AlinAraboaie

AlinAraboaie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 25.09.2015
Roxy, te scot la un suc?

#41
broasca_crizata

broasca_crizata

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.04.2015

 RoxyMara, on 05 octombrie 2015 - 17:24, said:

Ce tot aveti fratilor cu Broasca Costel? Eu sunt inscrisa la scoala Auto-Robert si il am pe dumnealui ca instructor. In 2 sedinte am invatat deja mersul cu spatele, intoarcerea din 3miscari, plecari din rampa-panta si multe altele. Sunt sigura ca voi lua permisul. Nu sta pe facebook si nu isi face meseria avand sila pe el. Chiar e interesat sa invete elevii pe care ii are. Nu mai da-ti vina pe instructor daca nu luati permisul. Este doar vina voastra, nu va da-ti interesul indeajuns. Recomand scoala Auto-Robert, oameni de nota 20. O zi frumoasa!
Roxy,doar pentru ca ai stiut ca inintialele B.C apartin lui Broasca Coistel ma face sa cred ca esti o apropiata a dansului sau o ruda sau poate colegi de munca si te-ai gandit tu sa ii faci un bine.......
Nu mai pierd acum timp sa tastez parearea mea despre el pentru ca si asa imi v-or fi sterse postarile cum au fost sterse si celalalte cu referire la el plus prescurtare numelui sau dar te rog sa il saluti din partea mea cu un Oac Oac sau Niorc Niorc pe broasca!
p.s Daca scoala "Auto Robert " angajeaza asemenea instructori sunt sigur ca este o scoala neprofesionista!!!

#42
RoxyMara

RoxyMara

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.10.2015

 broasca_crizata, on 06 octombrie 2015 - 17:17, said:

Roxy,doar pentru ca ai stiut ca inintialele B.C apartin lui Broasca Coistel ma face sa cred ca esti o apropiata a dansului sau o ruda sau poate colegi de munca si te-ai gandit tu sa ii faci un bine.......
Nu mai pierd acum timp sa tastez parearea mea despre el pentru ca si asa imi v-or fi sterse postarile cum au fost sterse si celalalte cu referire la el plus prescurtare numelui sau dar te rog sa il saluti din partea mea cu un Oac Oac sau Niorc Niorc pe broasca!
p.s Daca scoala "Auto Robert " angajeaza asemenea instructori sunt sigur ca este o scoala neprofesionista!!!

Nu suntem colegi , nici rude, nici apropiati. Sunt doar inscrisa la scoala si il am pe el ca instructor. Eu am zis doar experienta mea, faptul ca am invatat multe in scurt timp. Poate omul se mai schimba, nu ? Daca tu ai avut o experienta proasta cu el , asta nu inseamna ca, cu toata lumea se comporta asa. Nu vreau sa te contrazic. U know better what happend:)

 AlinAraboaie, on 05 octombrie 2015 - 23:24, said:

Roxy, te scot la un suc?

Nu, ms :)

#43
AlinAraboaie

AlinAraboaie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 25.09.2015
Roxy, te scot la o inghetata?

#44
lungubogdan

lungubogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.03.2008

 GeorgianaPuiu, on 04 iulie 2015 - 15:48, said:

Imi poti spune numele instructorului?
poti specifica numele instructorului?
Lungu parca îl chema. La fel ca pe mine.

#45
beleapecap

beleapecap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 225
  • Înscris: 01.04.2012
un troll pe nume Roxy

#46
catamafia

catamafia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 22.09.2011
Buna ziua,
Sunt un novice in lumea auto si as dori sa stiu ce scoala de soferi serioasa din Iasi m-ar putea ajuta sa obtin permisul cat. B si ce preturi practica.
Multumesc anticipat!

#47
ciprea

ciprea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.08.2015
Fratele meu razvan locuieste in suceava...stabilit acolo.atras de megacamionul celor de la "nesigur la volan" Man-ul cel frumos si galben.singura lor problema este ca alearga numai dupa bani...calitate servici lasa mult mult de dorit.sambata langa baumax a aparut frumosul lor camion galben.fain camion proasta scoala.nu recomand Nesigur la volan!

Edited by ciprea, 10 April 2016 - 12:36.


#48
Vlad0103

Vlad0103

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.04.2016
Salut la toata lumea...am ceva vreme decand ma chinui sa fac un cont sa.mi exprim parerea despre cei de la sigur la volan...Si eu alt prost care am cazut in plasa lor.domnul instructor un balbait care se uita de zici ca acusi adoarme...plictisit total de munca de zi cu zi.ciprian am vrut si eu sa ma mut unde ai facut tu la autozet la gara...dar nu accepta elevi de la alte scoli.Nu ii condamn,au dreptate ,mi.au explicat frumos ca eu am platit grosul la mizerabilii de la sigur la volan...iar acum sa vin la iei sa ma perfectionez.logic  gandit au dreptate...eu vroiam sa fac cateva sedinte....si asa am ajuns la viovas pe panarama aia verde de man...alt instructor satul de munca.am picat ex...asa ca acum exprim parerea despre scolile prin care am trecut prin iasi.Nu recomand libidinosul de la Sigur la volan si nici viovas.

#49
ciprea

ciprea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.08.2015
De ce nu te-ai inscris din prima la zet la gara.presupun ca vrei si atestat?!

#50
Vlad0103

Vlad0103

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.04.2016
Da...visul meu avand un copil de 2 anisori este sa strang ceva bani pe comunitate.am fost ciprian si la autozet in ianuarie cand m.am inscris...dar prost fiind am trecut pe langa ei cu toate ca financiar vorbind aveau tot pachetul care imi trebuia...dar eu atras de camionul cel mic de la sigur la volan m.am inscris acolo.Una s.a zis la inceput asta s.a facut.in final scumpi si neseriosi.

#51
ciprea

ciprea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.08.2015
Vlad.du-te luni la zet la sediu si intreaba de andrei.E un tip super ok tanar ca si noi.vorbeste cu ei povesteste tot si cred ca o sa te ajute.Nu stiam ca nu accepta elevi de la alte scoli, dar privind din punctul lor de vedere au dreptate,mai ales ca tu ai trecut prin ianuarie pe la ei cand faceai prospect de piata.Echipa de la zet e ok..eu unu i.am cunoscut intr.o pauza cand s.au adunat pe la secretariat.Cat despre parcul auto e foarte curat si ingrijit.Tocmai de asta te indrum la ei.Nu conteaza sa fie cel mai smecher camion...ci sa fie bun sa mearga ok si sa ai un instructor bun,sa.ti atrate ce trebuie sa stii.trecu maine pe la ei.

#52
Vlad0103

Vlad0103

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.04.2016
Am vazut ca arata bine camionul lor.pe instructor nu.l cunosc.Am sa trec dimineata pe la sediu sa vorbesc cu ei.cand am fost eu in ianuarie era o tipa acolo.te anunt maine rezultatul

#53
Alina_betelgeuse

Alina_betelgeuse

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.01.2017
Nu recomand nici eu soferul Vip. Instructorul meu statea pe facebook, iar cand ii ziceam sa fie atent la cum conduc, imi zicea ca este, si ca nu isi face griji ca eu conduc bine. Cu toate astea, am picat de 3 ori. Am facut ore suplimentare si bineinteles ca nu statea mereu pentru cat am platit, pleca mai devreme sau ajungea mai tarziu. Foarte neseriosi. M-au atras ofertele lor ieftine, dar am facut o greseala. Foarte slab. Nu va duceti acolo, nu recomand!!

#54
Softforumpedia

Softforumpedia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.09.2017
Daca ar fi sa dau timpul inapoi nu m-as mai duce la soferul vip nici sa fiu platit.

Edited by calinkgb, 04 March 2019 - 11:30.
editare raspuns la post sters


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate