Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA
 Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...
 Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...
 Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Sanctuary - Guilda Romaneasca

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Efre

Efre

New Member

• Grup: Members
Salut,

Ma numesc Efre de pe serverul Stormscale EU. Impreuna cu cativa prieteni din real life si unii pe care i-am intalnit in joc de-alungul aventurii mele in WoW, dupa multi ani de raiding in guilde de world top 150-, ne-am hotarat sa ajutam in dezvoltarea gamingului romanesc prin crearea unei guilde romanesti de 25 man semi-hardcore pe realmul Stormscale EU factiunea Hoarda, care raideaza 4 zile pe saptamana (5 in progress). Raidurile vor fi Luni, Marti, Miercuri, Joi si Duminica (doar in progres), intre orele 20:00 si 24:00 GMT +2.
       Impreuna cu anumiti ofiteri, am fost martori la progresul guildelor care aveau un scop asemanator, dar care din pacate s-au sfarsit din diferite motive sau au ramas la un progress casual (Mandarina din Vanilla , Maat din TBC si Circus din WotLK). Experienta acumulata in aceste guilde ne-a ajutat sa evitam anumiti factori care ar putea face rau guildei si ne-a ajutat sa amplificam anumite calitati care ne-ar ajuta in lupta pentru un world ranking impresionant.
       Exista playeri romani care joaca momentan in guilde de top. Daca te aflii printre unii dintre acesti playeri, probabil te intrebi de ce ar merita sa aplici la Sanctuary. Raspunsul e relativ simplu: romanii au avut mereu o "calitate" de a combina seriozitatea cu umorul, acest lucru este intalnit rar la majoritatea guildelor internationale, iar guildele care reusesc sa atinga aceasta performanta sunt de obicei cele din world top 30. Noi iti putem oferii o atmosfera de raiding semi-hardcore stabila combinata cu placerea de a juca alaturi de playeri conationali cu experienta in acest joc.
       Guilda Sanctuary a fost inceputa acum o saptamana. Momentan suntem 14 persoane, majoritatea "furati" din guilde de top de pe Stormscale EU si Jaedenar EU. Impreuna cu ceilalti ofiteri, cautam romanii din guilde de top, iar daca sunt interesati, dupa un interviu de 15-20 de minute pe Skype, decidem daca acei playeri vor fi acceptati sau respinsi.

Speram sa atragem suficienti playeri cu experienta pentru rooster-ul din MoP. Pentru programul de raiding si alte informatii ne vedem pe site / skype sau in-game ( /w Efre , Charchaf , Theka)

Site-ul guildei: http://sanctuary-guild.com
Contact GM: csn_fallen pe skype.

Multumesc!

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
Get a life ! joci wow dar nici chiar asa try harzi frate <_< .
Joc pe sylvanas.

Efre

Efre

New Member

Suntem interesati doar de cei care pot sa raideza la anumite standarde. Pentru cei care se multumesc sa termine contentul pe normal  exista puguri sau guilde casual ...noi vrem performanta, iar asta se poate obtine doar prin multa munca si efort.

evon

evon

~Learning Forex~

View PostEfre, on 12th August 2012, 19:29, said:

Suntem interesati doar de cei care pot sa raideza la anumite standarde. Pentru cei care se multumesc sa termine contentul pe normal  exista puguri sau guilde casual ...noi vrem performanta, iar asta se poate obtine doar prin multa munca si efort.
Si ce rezolvati dupa? ca achiev + gear le faci si cu pug-ul.

Efre

Efre

New Member

Achievement si gear poti face si la ICC25HC in periada asta a Cataclysm-ului. Ideea e sa omori bossul dupa progress, sa te simti bine cand cade dupa zeci de wipe-uri. Satisfactia aparuta atunci cand omori un boss este mult, mult mai mare atunci cand stai si faci progress in loc sa-l omori dupa cateva luni si dupa cateva nerfuri cu pug. Parerea mea este ca nu ai fost niciodata intr-o guilda, fara suparare.

evon

evon

~Learning Forex~

View PostEfre, on 12th August 2012, 19:56, said:

Achievement si gear poti face si la ICC25HC in periada asta a Cataclysm-ului. Ideea e sa omori bossul dupa progress, sa te simti bine cand cade dupa zeci de wipe-uri. Satisfactia aparuta atunci cand omori un boss este mult, mult mai mare atunci cand stai si faci progress in loc sa-l omori dupa cateva luni si dupa cateva nerfuri cu pug. Parerea mea este ca nu ai fost niciodata intr-o guilda, fara suparare.
:rolleyes: kid, joc wow dar nu joc hardcore ca tine, is intr-un guild semi hardcore romanesc, dar nu particip la raid and shit. Joc mai mult casual + lore.

Efre

Efre

New Member

clar, ai inceput cu "kid" . Tot ce-ti pot spune e: Bafta la bac. Si mai pune si tu mana pe o carte de psihologie sa vezi ce se spune de aia de folosesc anumite atribute :).

evon

evon

~Learning Forex~

Anyways cool story bro, stormscale  e pvp sau pve? vreau sa ma mut de pe sylvanas <_< I hate world pvp.

Efre

Efre

New Member

Cel mai bun de PVP de pe Cyclone. :)

Efre

Efre

New Member

Mai avem nevoie de niste dps (orice clasa) si de doi healeri Shaman sau Monk reroll.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate