Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

program magazine aeroport

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ionelina

ionelina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.08.2012
Buna,sunt in Viena si voi pleca spre Buc marti dimineata laora 7 dim va decola avionul si am de luat niste parfumuri si nu stiu dc magazinele din aeroport vor fi deschise la ora aceea? Ce stiti?  
Va multumesc anticipat!

#2
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
http://www.viennaair...d=1249344074253

Fa click pe details pentru fiecare pentru program. Alea duty-free vad ca se deschid majoritatea la 05:00-06.00

Edited by lawrence38, 10 August 2012 - 19:11.


#3
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005
incearca mai bine sa cumperi din Viena; magazinele din aeroport mi s-au parut scumpe; am gasit pe Mariahilfestrasse (care nu e o zona ieftina) parfumuri mai ieftine decat in aeroport (cumparasem acelasi parfum din Viena, in jur de 40 - 45 euro, iar in aeroport era in jur de 60 eur!!!)

#4
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006

View Postbogwol, on 13th August 2012, 10:27, said:

incearca mai bine sa cumperi din Viena; magazinele din aeroport mi s-au parut scumpe; am gasit pe Mariahilfestrasse (care nu e o zona ieftina) parfumuri mai ieftine decat in aeroport (cumparasem acelasi parfum din Viena, in jur de 40 - 45 euro, iar in aeroport era in jur de 60 eur!!!)

Buna !
Poti sa-mi spui mai exact unde este acest magazin (am mai fost prin zona - e mai aproape de muzee sau trebuie mers mai mult?). Noi ajungem auto in 2 saptamani si ar trebui sa gasesc un anume parfum pentru cineva. Multumesc!

#5
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

View PostT Irina, on 19th August 2012, 10:41, said:

Buna !
Poti sa-mi spui mai exact unde este acest magazin (am mai fost prin zona - e mai aproape de muzee sau trebuie mers mai mult?). Noi ajungem auto in 2 saptamani si ar trebui sa gasesc un anume parfum pentru cineva. Multumesc!
Era pe la 1/2 Mariahilfestrass, pe partea dreapta avand in spate Westbahnhoff, cu fata spre Hoffburg. Nu mai stiu cum il chema, dar la parterul magazinului (era marisor, cam cat un etaj din magazinul Cocor) erau numai parfumuri.

#6
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Multumesc mult, incerc sa ajung acolo. Noi am sta acum cativa ani la un hotel foarte dragut Savoy, pe o strada paralela cu Mariahilfer. Sigur il gasesc!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate