Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

usa pvc exterior

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
irbo

irbo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 17.05.2012
buna. as vrea sa imi spuneti si mie de unde pot cumpara o usa de pvc de exterior, la un pret mai bun. nu vreau o usa ultrasofisticata, ma intereseaza mai mult rezistenta la umiditate, ploaie, zapada. eventual si niste preturi orientative.merci mult

#2
GeorgeTrisina

GeorgeTrisina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,815
  • Înscris: 19.12.2011
Asemenea usa am cumparat eu acum cateva luni de la un atelier de tamplarie PVC din Constanta si m-a costat 900 RON.
Trebuie sa fii atent la montaj sa-ti puna holsuruburi si sa lase spatiu de dilatare pt ca eu acuma vara pe caldurile astea am avut probleme ca nu se inchidea decat dimineata si seara. La pranz cand era caldura mare nu mai puteam s-o inchid. A trebuit sa-i chem iar sa remedieze problema.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate