Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

cine ma poate ajuta"

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
katascotch

katascotch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.08.2012
salut :) , am si eu un nokia n79 ( symbian 9.3) si  as vrea sa ii aplic un mic hack  sa pot rula aplicatiile UNSIGNED  ,  am incercat sa instalez HELLOOX2  dar nu merge zice  ceva de CERTIFICAT  . M'am gandit sa pun aplicatia aici si daca ecineva amabil sa ma ajute cu semnaturile  cum am vazut pe aici  , poate asa il pot instala ( helloox2) serial number -356387022748488    . sau daca imi puteti  spune un alt program care ar fi SIGNED ca am cautat dar nimic ceva bun :( . uite si acel ( HELLOOX2 )

Attached Files


Edited by katascotch, 06 August 2012 - 00:08.


#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Cam slabe sanse sa te ajute cineva, deoarece multe site-uri ce dadeau certificate s-au inchis, iar altele acum s-au smecherit si cer bani pentru asa ceva. Inainte era gratis, si trebuia sa platesti doar daca-ti trebuia certificatul urgent.
L.E.: vad ca cei de la shoujizu.net (fostii cer.opda.cn/en) nu mai cer bani pentru asa ceva, dar dureaza pana la 24 de ore sa creeze certificatul. Daca-l vor crea ti-l uploadez aici.

Edited by Hider141, 06 August 2012 - 00:56.


#3
apaxtc

apaxtc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 03.05.2010

View Postkatascotch, on 6th August 2012, 01:05, said:

salut :) , am si eu un nokia n79 ( symbian 9.3) si  as vrea sa ii aplic un mic hack  sa pot rula aplicatiile UNSIGNED  ,  am incercat sa instalez HELLOOX2  dar nu merge zice  ceva de CERTIFICAT  . M'am gandit sa pun aplicatia aici si daca ecineva amabil sa ma ajute cu semnaturile  cum am vazut pe aici  , poate asa il pot instala ( helloox2) serial number -356387022748488    . sau daca imi puteti  spune un alt program care ar fi SIGNED ca am cautat dar nimic ceva bun :( . uite si acel ( HELLOOX2 )
.ce trebue sa faci este doar atat...resetezi telefonu cu *#7370# bagi nortonu si RomPatcher ...instalezi norton intri in carantina dai restore....instalezi RomPatcher si deschizi ;dai aply to all ...acum poti dezinstala norton ...sa facut hack.......vezi sa ai setat data si ora la telefon dupa resetarea generala...bafta.  uite arhiva http://www.4shared.com/rar/ENSRD-Rp/apaxtc.html

#4
katascotch

katascotch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.08.2012

View PostHider141, on 6th August 2012, 01:53, said:

Cam slabe sanse sa te ajute cineva, deoarece multe site-uri ce dadeau certificate s-au inchis, iar altele acum s-au smecherit si cer bani pentru asa ceva. Inainte era gratis, si trebuia sa platesti doar daca-ti trebuia certificatul urgent.
L.E.: vad ca cei de la shoujizu.net (fostii cer.opda.cn/en) nu mai cer bani pentru asa ceva, dar dureaza pana la 24 de ore sa creeze certificatul. Daca-l vor crea ti-l uploadez aici.






Multumesc pentru atentia acordata :) dar nu mai este nevoie am rezolvat . a mers asa cum a zis colegul  ( apaxtc ).

View Postapaxtc, on 6th August 2012, 08:50, said:

.ce trebue sa faci este doar atat...resetezi telefonu cu *#7370# bagi nortonu si RomPatcher ...instalezi norton intri in carantina dai restore....instalezi RomPatcher si deschizi ;dai aply to all ...acum poti dezinstala norton ...sa facut hack.......vezi sa ai setat data si ora la telefon dupa resetarea generala...bafta.  uite arhiva http://www.4shared.com/rar/ENSRD-Rp/apaxtc.html




Man multumesc foarte mult , am  rezolvat totul merge "ca pe roate "  :D  cum ziceam .. raman dator ! ^^

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate