Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

site de jocuri flash nu este indexat in google

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
robbyyoz

robbyyoz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 14.07.2012
Salut.
As avea nevoie de putin ajutor, daca se poate.
paginile nu sunt indexate in google , nu stiu ce se intampla.
continutul este unic, descriere unica, dar nu inteleg de ce nu sunt indexate articolele in google.
doar unele pagini sunt indexate si acelea nu sunt corect indexate.
vreau sa spun ca domeniul este de prin februarie, la inceput am adaugat acea baza de date cu 6700 de jocuri, si o sa apara in google indexate peste 25000 pagini, insa acelea nu mai exista. de vreo luna am refacut site-ul de la 0 si sunt aproximativ 600 pagini disponibile acum.
pentru cine vrea sa verifice, siteul este http://www.jocuri2k.com , imi cer scuze pentru reclama, dar este o problema cam mare.
all in one seo pack e instalat corect, la fel si la privacy e vizibil, desigur, dar nu inteleg care sa fie problema
imi poate spune cineva care este problema, de ce nu sunt indexate paginile pe google?
multumesc.

edit: acum pe moment am incercat o solutie, din webmaster google am trimis sa imi stearga toate linkurile din google, iar apoi sa il indexez iar, poate fi o solutie reala care sa ma ajute ?

Edited by robbyyoz, 31 July 2012 - 21:00.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate