Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

MacBook Air late 2008 se blocheaza

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
inestimabil

inestimabil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 04.07.2006
Salut, am o problema cu un macbook air late 2008, care se blocheaza, la inceput (dupa ce am instalat sistem de operare curat) doar in safari, iar peste cateva zile intepeneste degeaba, cum il deschid, fara sa ating nici un buton. Mingiuta de plaja colorata apare si sta cateva minute pana pot face ceva, singura solutie fiind sa il inchid de la buton. Am avut instalat lion si a mers perfect pana cand pe laptop au fost instalate niste mizerii de joculete in flash...am trecut din nou la snow leopard, insa dupa cateva zile cu leopardul nu l-am mai putut folosi din cauza blocarilor. Acum am instalat mountain lion si este foarte rapid, iar de cand am dezinstalat adobe flash merge bine, am avut doar 2 blocari de cateva secunde in 3 ore. Care e problema cu flash-ul? Mai am un macbook air mid 2011 care nu are absolut nici o problema cu flash-ul...daca postez un crash report va puteti da seama despre ce e vorba?
Va multumesc anticipat pentru sfaturi!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate