Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Site-uri de incredere

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
K-X-T

K-X-T

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,385
  • Înscris: 29.07.2011
Si eu am luat piese de telefon dupa g s m net Singura problema a fost o baterie de nokia care a venit moarta.. nu s-a meritat sa o trimit inapoi.. costa transportul mai mult decat bateria.. am aruncato la gunoi. Restul pieselor comandate au fost insa originale si ok. Si bateria a fost originala din pacate era moarta..

Edited by K-X-T, 10 June 2014 - 15:58.


#20
bogdanozaurus

bogdanozaurus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 11.02.2006
sunt mai multe dar ... cele mai folosite : altex , emag , itdirect . chiar nu am aviut problem in ultimii 8 - 10 ani . repet: sunt mai multe dar ... multe au disparut , din pacate...

#21
sebastian2015

sebastian2015

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.11.2015
NU CUMPARATI DE LA http://www.gsmnet.ro
Am cumparat si eu doua Touchscreen-uri defecte de la cei de la http://www.gsmnet.ro, unul pentru Samsung Galaxy Grand Neo i9060 si unul pentru Samsung pocket 2.
Ambele Touch-uri sunte defecte: la cel pentru Grand Neo nu functioneaza Butonul Back si la cel pentru Pocket2 are mai multe zone moarte de exemplu daca vreau sa scriu un mesaj nu pot folosi literele "c" si "W".
Am vorbit cu acestia pentru a le schimba, dar mi-au vorbit pe un tot foarte murdar, spunand ca nu le schimba decat daca le duc o nota de constatare de la un service, desi produsele au fost cumparate de 3 zile si conform legii pot returna in 30 de zile produsele fara niciun motiv, fapt pentru care sunt hotarat sa-i reclam la ANPC.
In concluzie NU CUMPARATI DE LA http://www.gsmnet.ro

#22
quasarr

quasarr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 25.08.2012
la tovarasii de la gsm net  atentie la garantii, nimic nu inlocuiesc  decat daca ameninti ca reclami la politie

#23
th3Shad0w

th3Shad0w

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 09.04.2006
Deseori cei de la EvoMag au afisat produsul in stoc furnizor, dar cand l-am comandat mi s-a spus ca nu mai exista la furnizor. Mi s-ar parea corect sa verifice mai des ce produse mai sunt sau nu in stocul furnizorilor. In rest, nu am avut probleme cu ei.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate