Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

De ce ajung asa de greu piesele la radio?

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011

View PostNeaceasca85, on 11th August 2012, 04:01, said:

Incetosarea imaginii, la Vara am Insomnii este cenzurata o doza de Pepsi si o geanta de Voiaj Puma, de care au si Akcentii in I'm Sorry.

Cna-ul o asociatie non-profit care o da iarasi in bara cand vine vorba de cenzura. De ce au cenzurat doza de Pepsi si geanta de voiaj cu Puma? De ce? Si ce daca eu vad o doza de Pepsi in videoclip, este vreo problema? N-am voie sa o vad si trebuie cenzurata? Doamne fereste, CNA-ul asta de 2 bani. :thumbdown:

#38
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Astia cenzureaza total aiurea, mai degraba spus ce nu ar trebui.

#39
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011

View Postchatnoir401, on 11th August 2012, 13:34, said:

Astia cenzureaza total aiurea, mai degraba spus ce nu ar trebui.

Pe vremea cand era Atomic TV, CNA-ul a cenzurat videoclipul Parazitii - Omu' din liftu' tau. Dar au cenzurat cuvinte care nu trebuiau cenzurate: nenorocit, beau, bati, cap, si versul asta "Baga doua degete pe gat cand ti-e rau". Penibil. :thumbdown:

#40
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postalin632, on 11th August 2012, 10:29, said:

Cna-ul o asociatie non-profit care o da iarasi in bara cand vine vorba de cenzura. De ce au cenzurat doza de Pepsi si geanta de voiaj cu Puma? De ce? Si ce daca eu vad o doza de Pepsi in videoclip, este vreo problema? N-am voie sa o vad si trebuie cenzurata? Doamne fereste, CNA-ul asta de 2 bani. :thumbdown:

Chestia cu Blurr-ul este aplicata de R.C.S. -nu C.N.A.-, pentru fa face reclama gratuita. ;)

#41
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,794
  • Înscris: 14.10.2008

View Postalin632, on 11th August 2012, 10:29, said:

Cna-ul o asociatie non-profit care o da iarasi in bara cand vine vorba de cenzura. De ce au cenzurat doza de Pepsi si geanta de voiaj cu Puma? De ce? Si ce daca eu vad o doza de Pepsi in videoclip, este vreo problema? N-am voie sa o vad si trebuie cenzurata? Doamne fereste, CNA-ul asta de 2 bani. :thumbdown:
Ce misto se vede pe Kiss TV in piesa A Ta a lui Corina (nu cum au scris boii de acolo tot Corina) de 2 ori o punga de Chio Chips, sunt si preferatele mele dar gama Extreme.  La cate reclame sunt pe posturile muzicale ce mai strica unele in clipuri? :naughty:

Asta e ciudat, ambele canale care apartin de RDS, 1 Music si UTV, cenzureaza conform cu aberantele dorinte ale Ceneaului, Kiss TV si MTV le doare in cot de asta. Aha, acum am citit postul lui alfa, deci e o ciudatenie marca Erdeesh, nu sufera reclama gratuita.

Edited by Neaceasca85, 11 August 2012 - 18:21.


#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E doar o presupunere care are sanse ft. mari sa fie adevarata. ;)

#43
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si pe HIT Music Channel sunt cenzurate reclamele din clipuri.

#44
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,550
  • Înscris: 13.06.2004
Se consideră probabil reclamă mascată! :lol:
Oare ar trebui să intru cu masca pe față și cu mit( r)aliera în mână în sediul CeNzurA? :huh:

Edited by djl, 11 August 2012 - 23:08.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate