Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA
 Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...
 Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...
 Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

World of warcraft account

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

Blitz97

Blitz97

New Member

• Grup: Members
Buna!

Mi-am facut un cont pe battle.net cu scopul de a juca World of Warcraft: Cataclysm, am jucat pe starter edition pana la lvl 20 acum as vrea sa-l cumpar dar nu stiu totul despre metodele de plata asa ca am cateva intrebari:

1. Vreau sa cumpar cd-key-ul de pe computergames.ro, intrebarea este daca sunt de incredere si cu acest cd-key pot juca pana la lvl 85 pe World of Warcraft: Cataclysm?

2. Sa zicem ca cd-key-ul merge si imi activez contul, mai trebuie sa platesc suplimentar dupa o luna sau asa ceva?

3. Mie imi place, pentru ca am jucat si versiunile clasice pe care le-am terminat si de care m-am indragostit, ce ziceti este un joc bun pentru a plati 100 lei?

4. Dupa ce imi cumpar jocul este cineva care sa ma ajute cu niste trainere poate chiar jucam impreuna si care sa-mi explice si mie povestea acestiu joc?

HLG

HLG

Like a baws!

• Grup: Senior Members

Blitz97, on 17th July 2012, 13:14, said:

1. Da
2. Da

Darkkfruit

Darkkfruit

Junior Member

Buna!

Mi-am facut un cont pe battle.net cu scopul de a juca World of Warcraft: Cataclysm, am jucat pe starter edition pana la lvl 20 acum as vrea sa-l cumpar dar nu stiu totul despre metodele de plata asa ca am cateva intrebari:

1. Vreau sa cumpar cd-key-ul de pe computergames.ro, intrebarea este daca sunt de incredere si cu acest cd-key pot juca pana la lvl 85 pe World of Warcraft: Cataclysm?

2. Sa zicem ca cd-key-ul merge si imi activez contul, mai trebuie sa platesc suplimentar dupa o luna sau asa ceva?

3. Mie imi place, pentru ca am jucat si versiunile clasice pe care le-am terminat si de care m-am indragostit, ce ziceti este un joc bun pentru a plati 100 lei?

4. Dupa ce imi cumpar jocul este cineva care sa ma ajute cu niste trainere poate chiar jucam impreuna si care sa-mi explice si mie povestea acestiu joc?
1) Da.
2) Da.
3) Nu. 100 de lei pe luna, poti face altceva cu el, joaca pe un server privat si e gratuit.
4) Povestea o inveti pe parcurs, iar pentru trainere exista Youtube.

Blitz97

Blitz97

New Member

Darkkfruit, on 17th July 2012, 13:24, said:

1) Da.
2) Da.
3) Nu. 100 de lei pe luna, poti face altceva cu el, joaca pe un server privat si e gratuit.
4) Povestea o inveti pe parcurs, iar pentru trainere exista Youtube.
Cum adica 100 lei pe luna ? Trebuie sa platesc in fiecare luna cate 100 lei ca sa pot juca in continuare  :deadtongue: ?

Ms baieti m-am lamurit :peacefingers:
Puteti sa-mi recomandati niste servere private blizzlike?

Edited by Blitz97, 17 July 2012 - 12:38.

Darkkfruit

Darkkfruit

Junior Member

Defapt, costa 55 lei aproximativ pe luna, dar cu tot cu expansion pack-ul de la blizzard ar fii mai mult.
Servere private sunt multe, dar pe Freakz joaca si romani si englezi, iti poti schimba xp rate-ul la ce nivel doresti. ( 30x exp pana la 1x exp )

Edited by Darkkfruit, 17 July 2012 - 12:57.

evon

evon

~Learning Forex~

Buna!

1.Da
2.Timpul de joc trebuie sa-l platesti
3.Da e bun,dar nu uita,tu trebuie sa ai toate cumparate,wow battlechest+wotlk+cataclysm,si pretul e peste 100 ron.
4.Nu ai voie cu asa ceva.
Tin sa-mi zic,ca in joc poti cumpara gametime cu gold prin RAF,te invit sa joci pe Sylvanas la alianta,unde sunt cei mai multi romani+ de ce nu ti-ai luat wow-ul acum o saptamana? eu l-am cumparat cu doar 135ron tot setul,de pe site-ul lor oficial :D .
App eu la alianta is " Kvll "
Si nu recomand privatele,dungeons is scriptate total aiurea si nerealiste fata de retail.

Edited by evon, 17 July 2012 - 13:45.

Darkkfruit

Darkkfruit

Junior Member

evon, on 17th July 2012, 14:44, said:

1.Da
2.Timpul de joc trebuie sa-l platesti
3.Da e bun,dar nu uita,tu trebuie sa ai toate cumparate,wow battlechest+wotlk+cataclysm,si pretul e peste 100 ron.
4.Nu ai voie cu asa ceva.
Tin sa-mi zic,ca in joc poti cumpara gametime cu gold prin RAF,te invit sa joci pe Sylvanas la alianta,unde sunt cei mai multi romani+ de ce nu ti-ai luat wow-ul acum o saptamana? eu l-am cumparat cu doar 135ron tot setul,de pe site-ul lor oficial :D .
App eu la alianta is " Kvll "
Si nu recomand privatele,dungeons is scriptate total aiurea si nerealiste fata de retail.
Criptate necriptate diferenta e ceva :)

Spaghete

Spaghete

Active Member

Nu mai recomandati serverele private, e diferenta de la cer la pamant intre ele si oficial.
Un prepaid pe 2 luni costa in jur de 112 roni, insa merita, conditiile in care joci sunt excelente  fata de serverele private, toate dungeonurile, raidurile merg, ce sa mai zic despre bg-uri sau rbg-uri, adrenalina curata.
Sylvanas iti recomand ca sunt multi romani.

evon

evon

~Learning Forex~

Spaghete, on 3rd August 2012, 10:30, said:

Nu mai recomandati serverele private, e diferenta de la cer la pamant intre ele si oficial.
Un prepaid pe 2 luni costa in jur de 112 roni, insa merita, conditiile in care joci sunt excelente  fata de serverele private, toate dungeonurile, raidurile merg, ce sa mai zic despre bg-uri sau rbg-uri, adrenalina curata.
Sylvanas iti recomand ca sunt multi romani.
Mai ales la alianta,sunt vreo 10 guild-uri only ro la ally.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate