Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Mi-am reactivat abonamentul?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
moldovanel

moldovanel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 05.11.2007
Imi cer scuze daca s-a mai discutat acest subiect dar is putin disperat in problema asta. In urma cu 4 ani mi-am reziliat abonamentul cu cei de la Zapp. In aceasta dimineta, am gasit unul din cele doua telefoane care le-am luat pe timpul contractului. L-am incarcat putin si am intrat prin el sa mai vad una alta. Am incercat sa-mi dau un apel pe alt telefon si surpriza...merge.
Intrebarea mea este, mi-am reactivat abonamentul? Sper ca nu. Daca da, ce sa fac sa scap de el?

Edited by moldovanel, 15 July 2012 - 11:49.


#2
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
Cel mai sigur, dupa reziliere telefoanele au fost activate in sistem prepay automat. Daca suni la 1234 si iti spune ceva de genul "Creditul tau este de..." am dreptate.

#3
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
Cand ai reziliat a trecut pe nopay automat.

#4
moldovanel

moldovanel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 05.11.2007
Mda...am sunat la 1234 si imi spune ca am credit de 1 euro valabil...bla,bla
Nu prea sunt la curent cu chestiile astea, deci sa inteleg ca nu mai am treaba cu abonamentul. Daca vreau sa incarc bine, daca nu, pot sa stau linistit?
Nu de alta dar, nu am chef sa ma trezesc cu probleme. Ultima data cand am reziliat a trebuit sa platesc 200 dolari(sau ceva de genul, nu mai tin minte exact cum a fost acum 4 ani

#5
Bogdi_Marian9914

Bogdi_Marian9914

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 04.02.2012

View Postmoldovanel, on 15th July 2012, 14:14, said:

Mda...am sunat la 1234 si imi spune ca am credit de 1 euro valabil...bla,bla
Nu prea sunt la curent cu chestiile astea, deci sa inteleg ca nu mai am treaba cu abonamentul. Daca vreau sa incarc bine, daca nu, pot sa stau linistit?
Nu de alta dar, nu am chef sa ma trezesc cu probleme. Ultima data cand am reziliat a trebuit sa platesc 200 dolari(sau ceva de genul, nu mai tin minte exact cum a fost acum 4 ani


Nu o sa fie nicio problema!

#6
moldovanel

moldovanel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 05.11.2007
Ok, merci mult de lamuriri!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate