Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Noua Dacie Logan

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
261 replies to this topic

#19
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,381
  • Înscris: 10.03.2009
In ultimele 2 poze, cele de pe autostrada, e slab camuflata. Se vad stopurile clar pana unde-si continua linia, acele bandouri de pe usi si aripa sunt puse pentru a induce in eroare privitorul, dar sunt penibile, la fel si aerisirile de pe capota.

Un alt camuflaj de mare clasa, made in Romania, pe spate are jante de aliaj iar pe fatza capace  :lol: La faza asta clar te da peste cap definitiv, nu stii ce sa mai crezi  :lol:

Edited by alex-softpedia, 28 June 2012 - 12:18.


#20
Stef_t

Stef_t

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 24.04.2009
da, pozitia la volan, tot inalta este....vom vedea ce va iesi, totusi e o masina de 7-9k...cred ca sunt maisni diferite cu jante diferite...nu cerd ca au iesit cu una cu table pe fata si aliaj pe spate....

Edited by Stef_t, 28 June 2012 - 12:23.


#21
closchkutza

closchkutza

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,433
  • Înscris: 08.12.2006

View Posttavktm, on 28th June 2012, 13:01, said:

Vai ce aratare trista ce ? Ca nici macar nu se vede ! Sau tie nu-ti place oricum, asa din oficiu !?
Ma refeream la Nissanu` ala, ca doar in urma postului cu pozele aluia am postat si eu.

#22
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Sigur sigur e ce trebuie? Parca am mai vazut curul ala undeva...

[ http://www.4tuning.ro/images/noul-renault-symbol-va-debuta-la-moscova/noul-renault-symbol-va-debuta-la-moscova-dab8e3d38fe8f77d4-0-0-0-0-0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
cadillac

cadillac

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,483
  • Înscris: 26.11.2008

View Posttavktm, on 28th June 2012, 13:01, said:

Vai ce aratare trista ce ? Ca nici macar nu se vede ! Sau tie nu-ti place oricum, asa din oficiu !?
Si care e problema daca omul are preferintele lui? Vremurile cand se lua masina noua doar cu spaga si ani de asteptare au apus demult. In capitalism iti cumperi ce iti permiti si iti place. Daca iti permiti, pot sa nu iti placa unele, chiar din oficiu.

Si cam ce aratare iti imaginezi ca o sa fie sub 10k?

#24
tavktm

tavktm

    Old school member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 25.07.2006

View Postcadillac, on 28th June 2012, 22:32, said:

Si care e problema daca omul are preferintele lui? Vremurile cand se lua masina noua doar cu spaga si ani de asteptare au apus demult. In capitalism iti cumperi ce iti permiti si iti place. Daca iti permiti, pot sa nu iti placa unele, chiar din oficiu.

Si cam ce aratare iti imaginezi ca o sa fie sub 10k?

Am inteles, deci daca nu ai bani in general esti si urat nu ?!
Era totusi o greseala de-a mea, am crezut ca s-a referit la logan2 desi el nu a aparut pe nicaieri ! Insa a precizat colegul ca se referea la Nissan-ul de mai sus.  :peacefingers:

#25
Tom_Cat

Tom_Cat

    Aproape acolo

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,159
  • Înscris: 01.01.2007
Nimeni nu stie cum arata Logan 2, ma refer la personale private, caci sunt multi angajati care stiu foarte bine cum arata urmatoarea gama Dacia. Eu zic ca o sa fie o surpriza placuta daca luam in considerare evolutia marcii in ultima perioada. Cred ca o sa tinda spre clientii Skoda, insa pe segmentul entry, nu high end.

Practic ma astept la un raspuns practic pentru Skoda Fabia/ VW Polo, daca vreti un fel de Skoda Fabia din generatia trecuta.

#26
Drag0n_X

Drag0n_X

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,758
  • Înscris: 17.04.2007
Ce va tot plangeti de bord de scaune de design? Adica Renault sunt fraieri sa isi faca concurenta propriilor modele? Dacia cuprinde alt segment, al masinilor ieftine sub cele renault. Daca ar arata ca in poza atasata mai sus de un coleg aceea in care masina e albastra ar fi ceva, arata tare bine, dar nu prea cred ca va fi asa.

#27
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,968
  • Înscris: 06.04.2007
Asa o sa arate

Attached Files



#28
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,562
  • Înscris: 13.06.2004
Struțo-cămilă d.p.d.v. al designului.

#29
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004

View PostOctavian___, on 5th July 2012, 18:52, said:

Asa o sa arate

A aparut si un teaser pentru versiunea ta. :w00t:

[ http://www.autozr1.ro/261-327-thickbox/pleoape-far-dacia-solenza.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#30
plasma

plasma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 26.03.2007

View PostTom_Cat, on 30th June 2012, 09:23, said:

Nimeni nu stie cum arata Logan 2, ma refer la personale private, caci sunt multi angajati care stiu foarte bine cum arata urmatoarea gama Dacia. Eu zic ca o sa fie o surpriza placuta daca luam in considerare evolutia marcii in ultima perioada. Cred ca o sa tinda spre clientii Skoda, insa pe segmentul entry, nu high end.

Practic ma astept la un raspuns practic pentru Skoda Fabia/ VW Polo, daca vreti un fel de Skoda Fabia din generatia trecuta.

Posibil sa arate asa viitorul Sandero chiar si in varianta Stepway ? Ultima poza ne arata o hidosenie, care nu cred ca e adevarata.

Attached Files



#31
plasma

plasma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 26.03.2007
Noutati de vara si de vacanta pe tema Logan2/Sandero. :naughty:

Attached Files



#32
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,689
  • Înscris: 22.11.2007
Strict ca design, nu mi se pare cine stie ce , ba chiar mi se pare mai frumusel Loganul facelift decat asta. Intr-adevar fatza de primele loganuri e cu totul altceva.

Edited by bossake, 16 August 2012 - 20:00.


#33
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005

View Postplasma, on 16th August 2012, 20:56, said:

Noutati de vara si de vacanta pe tema Logan2/Sandero. :naughty:

clio symbol much? oricum o porcarie, probabil niste cgi de la vreun plictisit

#34
plasma

plasma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 26.03.2007

View Postcosty_ytsoc, on 19th August 2012, 23:47, said:

clio symbol much? oricum o porcarie, probabil niste cgi de la vreun plictisit

Poate, dar new Clio Symbol arata asa, iar cgi-urile aratate mai sus, cam bat cu "camunflatele infoliate", vazute chiar si pe A1 de pe la noi. :peacefingers:

Attached Files



#35
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Foarte bine camuflat Sandero-ul ala, nici nu-ti dai seama de linia caroseriei :P

#36
qwayke

qwayke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 09.02.2007
Daca-l scoti la 8500 cu motorul de 1,5 dCI, aer si geamuri electrice e un best-buy. Nu cred ca poate sa arate mai rau decat Loganul de acum...

Lodgy a fost o surpriza d.p.d.v al designului atat exterior cat si interior.

Daca aerisesc un pic si interiorul o sa rupa ca vanzari, mai ales ca viitoarea Octavia o sa fie mai scumpa. Nu ma faceti nebun, ca stiu ca sunt in clase diferite...


Va mai aduceti aminte de episodul Renault Megane Sedan Manager? Lumea il cumpara pentru ca il vedeau in aceeasi clasa cu Passatul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate