Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Fable - The Lost Chapters

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
dizzee

dizzee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 20.07.2006
Fable a fost cel mai simplu joc pe care l-am jucat in ultimul timp, dar si cel mai distractiv.. Poate ca nu se compara cu Oblivion ca RPG, ca marime a lumii, etc, dar mi s-a parut mai fun.. Parerea mea.  :rolleyes:
Daca ai probleme cu banii, exista un bug de programare cu ajutorul caruia faci tone de bani fara sa folosesti cheat-uri.. Dar n-o sa explic eu acu cum se face, s-a scris o gramada pe net despre asta. Trebe doar sa te duci la un negustor si sa ai putin simt comercial..  :naughty:  .

#20
L3g3n.Ds.

L3g3n.Ds.

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.10.2006
fratilor fable e fain grafica mishto yo l-am terminat inc conditii greu de explicat imi mergea intr-o reluare monstru dar o fost o faza super care m-o atras dupa ce il invingi prima data pe jak of blades ca nu se termina jokul + ca e mishto cand il fugaresti + ca ai ocazia sa alegi de la incput de care parte esti

ce mai dute vin-o e un wow singal player

jukatil si terminat-il nu o sa regretati :P

#21
Z3r0

Z3r0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 05.06.2006
eu l-am terminat de 5 ori pana acuma :D

#22
Ilostritza

Ilostritza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 08.05.2007
a fost superb jocu, m-a marcat storyline-ul... Mi-a plcut enorm, nu consiger ca a avut parti negative... Cat am putut fura in jocu asta.......

#23
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
cel mai simplu joc creat vreodata .

#24
andrey2007

andrey2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.06.2007
am si yo o intrebre ... sunt in guild la Archery Training ... imediat dupa ce iau Arcul de la Guildmaster ,,, imi da eroare cu Windows C++ Runtime Library ... ce s-a intamplat?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate