Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Fotbal pe sintetic

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sirFlorin

sirFlorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.04.2011
Se cere reimprospatarea cu un nou topic despre posibilitatea de a ne strange pentru miscare si pentru pasiunea comuna (fotbalul). Asadar convoc toti userii forumului softpedia pentru formarea a 2-3 echipe ded 4 sau 5+1 pentru fotbal pe sintetic.
Facem o lista cu doritori si terenuri unde ne putem strange. Majoritatea decide terenul !!! De asemenea pentru doritori vedeti si celalat topic al meu.

http://forum.softped...howtopic=867240

sirFlorin-teren Tineretului

#2
katalys

katalys

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.02.2007

 sirFlorin, on 21st June 2012, 11:24, said:

Se cere reimprospatarea cu un nou topic despre posibilitatea de a ne strange pentru miscare si pentru pasiunea comuna (fotbalul). Asadar convoc toti userii forumului softpedia pentru formarea a 2-3 echipe ded 4 sau 5+1 pentru fotbal pe sintetic.
Facem o lista cu doritori si terenuri unde ne putem strange. Majoritatea decide terenul !!! De asemenea pentru doritori vedeti si celalat topic al meu.

http://forum.softped...howtopic=867240

sirFlorin-teren Tineretului

Salut ! Ma bag si eu! AM jucat fotbal cand eram junior. Acum sunt bun de fundas la ce gabarit am. daca mai e valabil vreau si eu sa joc pentru ca nu am prieteni care se strang la fotbal.

#3
DimaAlex

DimaAlex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.07.2012
In seara aceasta,merg la fotbal,pe sintetic,in balon,teren Toni Dobos,Militari,cine ar vrea sa vina,sa ma contacteze prin mesaj privat,multumesc.

#4
alexberi

alexberi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 03.06.2005

 DimaAlex, on 22 iulie 2012 - 15:40, said:

In seara aceasta,merg la fotbal,pe sintetic,in balon,teren Toni Dobos,Militari,cine ar vrea sa vina,sa ma contacteze prin mesaj privat,multumesc.

Salut, cum e arena Toni Dobos?

Eu trebuie sa imi iau niste ghete de fotbal pentru teren sintetic. Nu stiu daca sa imi iau un model mai fix sau cu un numar mai mare. Eu port 40 in mod normal, dar am incercat Nike Bomba marimea 40 si mi se par foarte ficsi. Adica as putea juca cu ei dar simt degetul in varful ghetei. Culmea e ca am incercat niste Nike Mercurial marimea 42 si mi se parea ca imi vin perfect, desi avem vreun centimetru gol in varf - erau foarte stransi si nu se simtea spatiul din varf. Pana la urma mi-a fost frica sa ii iau pentru ca mi-am zis ca poate se mai largesc.
A doua intrebare ar fi daca se mai largesc dupa ce sunt purtati o vreme.

Multumesc,
Alex

#5
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
si eu m-as baga, cu toate ca sunt in recuperare dupa o accidentare de un an de zile. mai e valabil?

#6
Carpicus

Carpicus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.06.2013
Salut !

Caut şi eu să mă lipesc de o trupă să joc fotbal.  

Eu joc constant (şi gratuit) de multi ani la parcul Copiilor lângă Tineretului  dar de vreo câteva luni au început să se rărească băieţii pe acolo şi nu prea mai am cu cine juca !

Dacă aveţi nevoie de un om chemaţi-mă,  am programul flexibil, pot veni cam oricând !  
Joc pe orice post, stau în Dr.Taberei dar vin cu maşina (aproape) oriunde ;  prefer să joc pe lumină, nu noaptea !
Iulian  0752.30.20.80

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate