Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Body Scrub

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Vreau sa gasesc un body scrub bun (si preferabil sa si miroasa frumos) :). Am incercat mai multe si nu pot spune ca m-au incantat.
Folosesc aproape zilnic o manusa abraziva, dar acum ca a venit vara si vreau sa ma bronzez uniform, cred ca un body scrub m-ar ajuta mai mult.

#2
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Incearca de la THAI SPA.

#3
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View PostPuferiu, on 19th June 2012, 00:33, said:

Incearca de la THAI SPA.
E ok ca e in zona mea. Multumesc!

Btw, au si hartie igienica cu Hello Kitty.  :confuzzled:

#4
funkypair

funkypair

    By Softpedia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 11.02.2012
Mango Body Scrub sau Sweet Lemon Body Scrub in jur de 50-60 lei dar sunt foarte bune si cu un miros exotic .

LE  . Thebodyshop este firma

Edited by funkypair, 18 June 2012 - 23:42.


#5
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Ce ai luat, pana la urma ?

#6
atoe47w

atoe47w

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 27.04.2012
salt scrub :).... toate sunt la fel. mai mult , poti sa iei niste sare mai mare , sa pui niste ulei de masline in ea si ai rezolvat problema. sunt multe produse bune , insa nu cred ca le gasesti in romania. totusi , cred ca mai bine decat sare cu ulei nu exista. practic , asta e si in produsele cumparate...

#7
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View Postatoe47w, on 22nd July 2012, 01:58, said:

salt scrub :).... toate sunt la fel. mai mult , poti sa iei niste sare mai mare , sa pui niste ulei de masline in ea si ai rezolvat problema. sunt multe produse bune , insa nu cred ca le gasesti in romania. totusi , cred ca mai bine decat sare cu ulei nu exista. practic , asta e si in produsele cumparate...
Cred ca o sa incerc si asa.

Am primit cadou un scrub de la Sephora cu miros de zmeura. Il folosesc pe ala acum si e chiar ok.

Edited by Jaqueline, 22 July 2012 - 02:10.


#8
boy_out_of_hell

boy_out_of_hell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 30.08.2007
De ceva timp, folosesc un scrub de la Yves Rocher, mai precis cel cu ulei de masline de Provence. Sunt extrem de multumit de el, mai ales pentru ca se impaca bine cu pielea sensibila, desi este destul de abraziv (particulele exfoliante sunt de fapt samburi de masline macinati). Dupa ceva timp de la aplicare, se transforma intr-un fel de crema de dus care ajuta foarte mult la hidratare.

[ https://lh5.googleusercontent.com/-rr4pxnq9QsY/TW6-lP0CN3I/AAAAAAAAAM4/6iKYt32DJuY/s1600/DSC01131.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mirosul este discret, cracteristica pentru care l-am si ales dintre celelalte scrub-uri cu arome fructate si florale pe care le aveau. Cred ca e in jur de 40 RON, dar la doua utilizari pe saptamana pe mine m-a tinut cateva luni.

Da, sunt barbat si folosesc body scrub. Get over it. Posted Image  Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate