Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake

Recomandare telefon
 Achizitie SSD

Cum se vor numi romanii care vor ...

Recomandare videoproiector buget ...

Are importanta unde este faza sau...
 Sunt bune apometrele radio?

SUA intenționeaza sa interzi...

Piscina + pompa + diferential = c...

Micro sd pentru modulator fm
 Izolare fonica, camera cu autoade...

Cum scot peretele alb

Mariri de taxe si tva

Intrebari legate de AC si functia...

C9 (continent of ninth )

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

andrei_xds

andrei_xds

New Member

• Grup: Members
Salut as avea si eu o problema la acest joc . Cand il deschid , se incarca bara de ubdate (etc etc. ) si dupa ce dau start si imi aleg serverul , imi apare o eroare care zice asa  > "wrong Parameter !!! ( IP port patchurl) "

Ma poate ajuta cineva ?  :peacefingers:   :thumbup:  :naughty:

e chiar asa rea problema sau nu stie nimeni vrun raspuns ? : :deadtongue:

Edited by andrei_xds, 04 June 2012 - 14:25.

andrei_xds

andrei_xds

New Member

hai !!!! nu stie nimeni ?

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
Tu crezi ca stam dupa P8la ta ? posteaza doar odata la 24h,si daca vezi ca nu posteaza nimeni asta nu inseamna ca nu vrem sa nu te ajutam.

andrei_xds

andrei_xds

New Member

View Postevon, on 4th June 2012, 16:26, said:

Tu crezi ca stam dupa P8la ta ? posteaza doar odata la 24h,si daca vezi ca nu posteaza nimeni asta nu inseamna ca nu vrem sa nu te ajutam.

nu am spus ca nu vreti , doar am intrebat daca nu stie nimeni .. nu o lua in nume de rau  :deadtongue:

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

• Grup: Senior Members
Jocul inca este in Closed Beta,deci daca nu ai cheie nu poti juca inca.In 30 iunie poti juca doar daca nu ai cheie deoarece atunci va fi Open Beta.
Cum in acest moment este Closed Beta daca te vei juca iti vei pierde caracterul prin 20 iunie(deci joci degeaba).Sfatul meu este sa astepti pana cand va fi Open Beta(din cate am citit pe site ai putea cumva sa intri cu 2-3 zile inainte de 30 iunie in Open Beta).Si eu am jucat jocul in VIP Test acum 1-2 luni si a fost super  :coolspeak: .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate