Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 

catarare in vis

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011
am visat ca ma chinuiam sa urc un deal la modu in patru labe pt ca era ft abrupt. stiu ca simteam ca obosesc, mai alunecam, dar ma agatam de ceva si continuam sa urc pana am ajuns in varf. eram cu inca un copil pe langa mine pe care il incurajam sa urce deodata cu mine. a reusit si el sa ajunga sus. am simtit o satisfactie imensa cand am ajuns in varf ca si cum eram in sfarsit la capat. inseamna ceva anume visele care implica catarare?

#2
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
nu

#3
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011

View Postrasistu, on 2nd June 2012, 18:17, said:

nu

ce pisici cauti pe aria asta? :lol:

#4
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
pe tine te caut.

#5
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Ia legatura cu Oana Zavo... si cere-i adresa unei vrajitoare pentru a-ti explica visul.

#6
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005

View Postlorelei20, on 2nd June 2012, 18:12, said:

am visat ca ma chinuiam sa urc un deal in patru labe
Inseamna asa: o sa-ti cumperi masina Citroen second hand, nu 4x4.
Cand se realizeaza, da-mi de stire, pomeneste-ma si cumpara niste bretele bune. O sa ai nevoie.

#7
DKN1

DKN1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 20.02.2008
Visele reflecta fascinatiile pe care le ai.

#8
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011
ce rai sunteti ma :lol: nici nu mai zic nimic.

#9
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011

View Postlorelei20, on 2nd June 2012, 18:12, said:

am visat ca ma chinuiam sa urc un deal la modu in patru labe pt ca era ft abrupt. stiu ca simteam ca obosesc, mai alunecam, dar ma agatam de ceva si continuam sa urc pana am ajuns in varf. eram cu inca un copil pe langa mine pe care il incurajam sa urce deodata cu mine. a reusit si el sa ajunga sus. am simtit o satisfactie imensa cand am ajuns in varf ca si cum eram in sfarsit la capat. inseamna ceva anume visele care implica catarare?

4 labe, alunecarea, copilul, satisfactia imensa.... = pozitia preferata insa cu prea putin lubrifiant; copilul inseamna ca ai fetisuri cam ciudate dar macar satisfactia e garantata.

Edited by Charger, 02 June 2012 - 20:05.


#10
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008
Ar putea insemna nastere grea dar fara complicatii. Nu este neaparat nevoie sa fie vorba de tine, dar poate ai vreo cunostinta.
Este o simpla incercare de a-mi explica visul tau, bineinteles. :rolleyes:

#11
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
@lorelei20 visul a inspirat avatarul cu look de catwomen, sau avatarul ti-a alimentat visul? :)

#12
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011

View PostSorin84k, on 9th June 2012, 22:41, said:

@lorelei20 visul a inspirat avatarul cu look de catwomen, sau avatarul ti-a alimentat visul? :)

mereu am avut avatare cu catwoman. asa a fost si primul meu avatar si al doilea si asta e al treilea cu o catwoman.

#13
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postlorelei20, on 13th June 2012, 00:33, said:

mereu am avut avatare cu catwoman. asa a fost si primul meu avatar si al doilea si asta e al treilea cu o catwoman.
Visul tau inseamna: greutati in viata, te chinui sa faci ceva dar esti oprita de anumite situatii, catararea este doar modul subconstientului tau de-ati spune ca urmeaza anumite greutati in viata si tu esti singura care le face fata. AI grija pe viitor la ce decizi o sa iei.

#14
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

View Postlorelei20, on 2nd June 2012, 18:12, said:

am visat ca ma chinuiam sa urc un deal la modu in patru labe pt ca era ft abrupt. stiu ca simteam ca obosesc, mai alunecam, dar ma agatam de ceva si continuam sa urc pana am ajuns in varf. eram cu inca un copil pe langa mine pe care il incurajam sa urce deodata cu mine. a reusit si el sa ajunga sus. am simtit o satisfactie imensa cand am ajuns in varf ca si cum eram in sfarsit la capat. inseamna ceva anume visele care implica catarare?
Da, e bine. O catarare cu satisfactie la virf, e f bine. Nu as fi spus daca nu ar fi interpretari aiurea, pe ici pe colo.
E ca la un examen, dupa ce ai invatat de ai crezut ca iti sari din minti, si ai rezultate bune, ai o satisfactie.
Catararea poate fi ceva real, fizic, sau ideatic, o situatie in care te afli.
Tu hotarasti si vei afla ce este.
Incearca sa reperezi ce ar putea fi, si nu mai apela la altii. Fiindca iti delegi ceva intim altora. Si depinzi de deciziile altora in astfel de interpretari.
Si chiar daca ar fi ceva pe invers, concentreaza-te, sa fie cum vrei tu. Adica bine.
Daca ai facut urcusuri pe munte, stii cit de bine e cind ajungi intr-un virf, pe care il doresti. Chiar daca sint doar citeva sute de m. Satisfactia implinirii e importanta.

Edited by NASTYPRIMUL, 16 June 2012 - 02:15.


#15
StevieG

StevieG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.12.2011

View PostNASTYPRIMUL, on 16th June 2012, 02:12, said:

Da, e bine. O catarare cu satisfactie la virf, e f bine. Nu as fi spus daca nu ar fi interpretari aiurea, pe ici pe colo.
E ca la un examen, dupa ce ai invatat de ai crezut ca iti sari din minti, si ai rezultate bune, ai o satisfactie.
Catararea poate fi ceva real, fizic, sau ideatic, o situatie in care te afli.
Tu hotarasti si vei afla ce este.
Incearca sa reperezi ce ar putea fi, si nu mai apela la altii. Fiindca iti delegi ceva intim altora. Si depinzi de deciziile altora in astfel de interpretari.
Si chiar daca ar fi ceva pe invers, concentreaza-te, sa fie cum vrei tu. Adica bine.
Daca ai facut urcusuri pe munte, stii cit de bine e cind ajungi intr-un virf, pe care il doresti. Chiar daca sint doar citeva sute de m. Satisfactia implinirii e importanta.


Cata prostie, de unde scoti dumele astea?
Si eu am visat ca o f**eam pe Angelina Jolie, poti sa-mi faci si mie o analiza asa mai elaborata ce poate sa insemne?

#16
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View PostStevieG, on 4th July 2012, 19:52, said:

Cata prostie, de unde scoti dumele astea?
Si eu am visat ca o f**eam pe Angelina Jolie, poti sa-mi faci si mie o analiza asa mai elaborata ce poate sa insemne?
labatrista.....dispari.

#17
StevieG

StevieG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.12.2011

View PostSecuristu, on 5th July 2012, 12:19, said:

labatrista.....dispari.

Ce prost poti fi, probabil ti-am jugnit guru', scuza-ma, poti sa continui sa-ti iei notine de la aberatiile lui.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate