Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Racordare la apa termosemineu

Mi am luat 4x4

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...
 Coaxial pentru cablare casa

"Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...

COSAFA CUP 2024

vivaz symbian

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

boieru91

boieru91

New Member

• Grup: Members
AM o problema cu o aplicatie(cred ca este aplicatie), am un vivaz de putina vreme si am instalat niste programe si jocuri,iar cand le deschid imi apare un fel de remote control,iar eu nu am nevoie de asa ceva,ba chiar ma incurca ingrozitor pentru ca-mi ocupa din ecran. [ http://img338.imageshack.us/img338/5049/propaintmobilesymbian1.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Uploaded with ImageShack.us cum pot sa scap de prostia asta?

clt2k11

clt2k11

Member

Iti apare un fel de tastatura virtuala, intrucat aplicatiile sunt destinate telefoanelor non-touch.

Batranelul22

Batranelul22

Member

Aplicatia nu este pentru Vivaz. Cauta aplicatii care sa aiba rezolutia 360x640 si sa fie pentru versiunea S60V5. Iti las pe PM ceva care poate o sa te ajuta sa instalezi cate ceva pe el.

boieru91

boieru91

New Member

View PostBatranelul22, on 31st May 2012, 23:33, said:

Aplicatia nu este pentru Vivaz. Cauta aplicatii care sa aiba rezolutia 360x640 si sa fie pentru versiunea S60V5. Iti las pe PM ceva care poate o sa te ajuta sa instalezi cate ceva pe el.

multumesc :)

View Postcristianltoma, on 31st May 2012, 23:13, said:

Iti apare un fel de tastatura virtuala, intrucat aplicatiile sunt destinate telefoanelor non-touch.

merci de info :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate