Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Joc cu masini mai vechi

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Mai demult, prin 2001 cred, am jucat un joc de masini dar numai tin minte cum se numea. Era pe un cd care avea mai multe jocuri ( erau comprimate cum se facea pe timpul acela si se gaseau in piata la taraba - era o colectie care cuprindea mai multe volume, avea un meniu facut la cd animat cu un dinozaur care mergea, poate a avut careva vreun volum si stie despre ce e vorba ). Pe acelasi cd tin minte ca mai erau Ignition, Hercules si inca cateva jocuri. Jocul era cu mai multe locatii, printre care si cu zapada. Am descoperit din intamplare pe un cd mai vechi melodiile din acest joc, care tin minte ca imi placusera mult si le copiasem separat.

ps: Va rog sa nu incepeti cu pirateria, am dat aceste detalii cu cd-ul pentru ca fi mai usor de identificat, pe timpul acela nu existau originale la noi.

Attached Files



#2
master-of-puppets

master-of-puppets

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 13.02.2010
Nu iti amintesti nimic despre joc? (ce gen, cum incepea, ce trebuia sa faci, s.a.m.d.)
Din acele trackuri nu imi pot da seama! (ps: prin 2001 am jucat o gramada de jocuri, dar fara sunet!  :D )

#3
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Era ceva cu raliu cred.

#4
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
SIngurul joc cu masini pe care l-am cumparat de la taraba pe vremea aceea si era la colectie era Re-volt. Probabil ca au fost si altele, dar pe asta l-am nimerit eu.

#5
Adrian987654

Adrian987654

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 27.09.2014
aveam si eu un cd care tin minte ca aveam pe el Hercules si multe jocuri...cred ca aveam acelasi CD. Nu mai tin minte ce jocuri aveam pe el..tin minte doar Jim The Eatthworm ca-mi placea sa dau cu biciul in vaca.

#6
jocurimasinionline

jocurimasinionline

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.06.2015
Sunt cateva jocuri cu maşini unity foarte similare cu multe dintre jocurile vechi cu masini pe care le jucam si in 2001

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate