Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Arrow (2012 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#19
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
deci asa a aparut Slade....ma refer la ala din "tinerii titani" de pe cartoon network :)

#20
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006

View Postalex244, on 17 noiembrie 2013 - 22:13, said:

E foarte tare serialul...cred ca va aparea si Slade sau/si Shodo. .desii ma indoiesc in privinta ei.
ai cam mult "insight view" care se adevereste....magicianule care esti :P
cum naiba reusesti?

ps: shado sigur nu mai apare...dupa un glont in cap nu prea iti revii.


ps2: sunt curios ce vor sa faca cu "noul" barry...sidekick pt arrow sau doar un alt dusman

#21
Jericho22

Jericho22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 27.11.2013
Serialul e cat de cat bunice...

#22
alex244

alex244

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 16.06.2013

View PostVipeR85, on 12 decembrie 2013 - 19:52, said:


ai cam mult "insight view" care se adevereste....magicianule care esti :P
cum naiba reusesti?

ps: shado sigur nu mai apare...dupa un glont in cap nu prea iti revii.


ps2: sunt curios ce vor sa faca cu "noul" barry...sidekick pt arrow sau doar un alt dusman


A fost frumos cum am nimerit :)) dar ma asteptam sa fie de partea lui Oliver,gen sa apara intr-o situatie critica si sa-l ajute..nu sa vrea sa-l distruga :(. Si da Shodo nu mai apare, oricum aveam incertiudini in privinta ei...sunt curios ce sa intamplat pe insula dupa ce a omorat-o pe shodo..poate arata in ep de azi.

#23
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007

Quote

sunt curios ce vor sa faca cu "noul" barry...sidekick pt arrow sau doar un alt dusman

Spoiler

Edited by Dany noob, 19 December 2013 - 09:35.


#24
cyberk

cyberk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 28.02.2011
Urmatorul episod e abia pe 16 ianuarie.

#25
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011
E destul de bun.

#26
Soffty

Soffty

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 10.02.2014
Slade a aparut deja, acum vreo 2-3 episoade..cat despre Shado, nici eu nu cred ca va mai aparea :P.

#27
s-brody

s-brody

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 03.09.2013
Am vazut secvente din serial pe Universal Channel, la TV. Si am decis sa-l urmeresc de la inceput.
Sunt la jumatatea sezonului..cateva de zis ar fi: povestea este una destul de captivanta, story-line-ul consistent, iar acting-ul e tot mai bun cu fiecare episod.
Scenele sunt filmate in British Columbia si Vancouver.
Imi plac ca personaje: Oliver desigur, Laurel si Thea ca prezente feminine. Si Felicity e simpatica.
Un minus ar fi: actiunea parca e prea repezita, fiecare episod introduce un plot care e consumat prea repede.
[ http://www.thegreenarrow.net/wp-content/uploads/2012/09/Arrow-1x01-Pilot-Episode-Stills-006.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://static2.hypable.com/wp-content/uploads/2012/11/arrow-mid-season-finale.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by s-brody, 09 April 2014 - 20:26.


#28
alex244

alex244

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 16.06.2013

View PostSoffty, on 07 martie 2014 - 09:49, said:

Slade a aparut deja, acum vreo 2-3 episoade..cat despre Shado, nici eu nu cred ca va mai aparea Posted Image.

Eu cand am zis de Slade...adica ca sper sa apara am zis asta cu vreo 3-4 episoade inainte fara sa citesc vreo ceva sau chestii gen :D ... oricum eu ma asteptam sa apara si sa fie de partea lui Oliver..nu impotriva :))

#29
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
WTF just happened?

#30
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Nu ma asteptam sa moara Moira...multa drama in episoadul asta.

#31
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Preferam(personal)sa-i omoare pe toti!Prea a dat-o in basini(scuze).Deci pe arrow la apucat piosenia tocmai acum cand al mai nenorocit dintre nenorociti aparu.Si lalaiala aia cu flashback-urile?Flashbakcurile astea multe imi aduc aminte de filmul ala cu Leslie Neelson(Acuzat pe nedrept-de la prea multe flashback-uri isi pune ochelarii de soare ca orbise!)Prea multa aiureala.Mai sa cred ca scenaristul acestui serial este ucenicul celui care scrie scenariul la Tanar si nelinistit.Prost Slade ca nu ii omoara pe toti!

#32
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
deci....iar isi fute relatia cu sora-sa ca acu e obligat sa-i spuna ca el e arrow.
doi la mana....e falit, ma-sa nu va mai fi primar deci i s-au dus dracu toate facilitatile si uneltirile.
trei la mana...pisica blonda nu e pe-acolo sa-l ajute si cred ca de ea vb slade cand a zis ca va mai muri unul/una.
si 4 la mana..in oras sunt liber o gramada de mirakuru-gay....

deci, ce mama naibii vom vedea sezonul urmator ca plot? arrow redevenind again justitiarul care omoara? ce naiba mai pot baga in scenariu? o fi sora-sa " Speedy" ??? si va lupta alaturi de el? sau e doar o porecla asa sa fie?
parca vad ca vor abandaona urmatorul sezon

#33
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013
Sunt de abia pe la sezonul 1 si m-a mancat in cur sa intru pe aici ...damn spoilers ! Posted Image

#34
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,660
  • Înscris: 13.12.2006
da-o dracu de treaba...futura si episodu asta. cand era mai interesant pauza...inca o saptamana de asteptat

#35
M1l1Mo1

M1l1Mo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.11.2007
Sa prostit rau serialul de cand a inceput sezonul 2...Posted Image

#36
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Mie mi se pare mai bun decat sezonul 1, mai multe evenimente neasteptate.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate