Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

B'ESTFEST Summer Camp 2012

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
nookie_sue

nookie_sue

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.04.2012
Vara fara concerte nu e vara!  :thumbup: .
Si printre cele mai asteptate festivaluri ale verii este B’ESTFEST  :coolspeak:

Din informatiile gasite pe net:
Cea de-a sasea editie a festivalului B’ESTFEST va avea loc in zilele de 6, 7, 8 iulie, in locatia inaugurata vara trecuta, pe malul lacului Pasarea din Tunari, in nordul Bucurestiului. B’ESTFEST pastreaza conceptul de “Summer Camp”, urmand a transforma din nou islazul comunei Tunari intr-un adevarat "parc de distractii" cu scene in are liber, terase, proiectii de film, zone de sport, relaxare, locuri de joaca, activitati creative, expozitii de arta, workshop-uri si, desigur o zona de camping.

B’ESTFEST Summer Camp 2012 vine cu o surpriza pentru fanii muzicii rock: o noua scena, dedicata in totalitate acestui gen!

Artistii confirmati pana in prezent sunt:
Vineri, 6 iulie: Garbage, The Qemists Stanton Warriors, Kreator, Moonspell si Turbo
Sambata, 7 iulie: Royksopp, Selah Sue, Mala Vita, Booka Shade, Trolley Snatcha, Obituary, Last Hope
Duminica, 8 iulie: Pulp, Caro Emerald, Andy C, Modestep (live), Dope D.O.D, Skindred, Tristania, Meshuggah, Pipes and Pints, Regardless of Me
Programul festivalului va fi completat cu noi nume in perioada urmatoare.

Eu iau primul cort din stanga, acolo sa veniti daca vreti sa dati o bere =)))

#2
KenyaSong

KenyaSong

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 24.09.2006
http://www.bestfest....ummer-camp.html

N-am o gasca cu care sa merg si nici nu cred ca reusesc sa strang cinci oameni ca sa imi iau bilet redus. Eu vreau sa-i vad pe cei de la Royksopp.

Asa ca propun sa facem o lista aici ca sa cumparam niste bilete reduse. Daca deja aveti o gasca si pot intra si eu, lasa-mi un mesaj aici sau pe privat.
Daca nu, facem o lista si unul dintre noi se va ocupa de tot.

Oferta este valabila pana la 15 iunie. Varsta maxima e 26.

#3
KenyaSong

KenyaSong

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 24.09.2006
Am descoperit ca e o aplicatie pe facebook care face gasti :P.
https://www.facebook...246700972095417

Chestia propusa de mine este acum inutila.

#4
nicole_l

nicole_l

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.06.2012
Abonamente La BestFest, valabile ptr toate cele 3 zile, 130 ron. Ptr detalii pm :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate