Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Call of duty 2

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
Call of Duty 2 multiplayer se joacă. există campionate la nivel național și internațional. există clanuri (bune, foarte bune). Acum ceva timp în urmă a apărut patch-ul 1.2 cu punkbuster și 2 hărți adiționale. nu mai există codați, cel puțin nu am mai întâlnit. cei care obișnuiau să intre cu coduri pe serverele linkmania, ori sunt banați și acum, ori nu mai intră că nu fac față și să nu se facă de rușine. (sau și-au schimbat nick-ul) săptămâna asta am văzut că a apărut un nou update (apare butonul de auto-update în main menu, se întâmplă când ... înțelegeți voi). acum aștept să se updateze serverele de la linkmania că până atunci nu are rost să pun patch-ul. numai bine

Edited by Fr3ak, 11 June 2006 - 15:21.


#56
Shark

Shark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 27.07.2006
Ca si fratii lui , Call of Duty 2 nu ne-a dezamagit !
Un joc super din toate punctele de vedere .
Nu mai am ce sa comentez ... caci il stiti si voi destul de bine ;)
Il recomand tuturor  ^_^

#57
fr3style

fr3style

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.01.2008
jocu este super ......cam prea usor pe singel player mai ales ca prima misiune o poti termina numa q pistolu pe veteran.......
cat despre multi player din cauza k am jocu piratat mi se conecteza greu cu eroarea aia cu keycode is in use (pt ce i cu aceasi probleema faceti rost de vreo 5 keycoduri diferite mergeti la multyplayer options si bagati alt keycode de fiecare data cand nu va merge dak aveti rabdare) cu pingu ma descurc sa fiu printre primii pe servere chia r cu ping 130 dar nah................... va recomand jocul cu caldura si cei care aveti jocul original faceti servere romanesti e foarte simplu :coolspeak:

View Postruthless, on Jun 8 2006, 13:59, said:

dap...vreau si eu patch pt a-l putea juca pe net...am incercat sa-l joc pe LAN cu un amic si nu am reusit...(motiv: nu-i aparea serverul)
inainte sa faci serveru te duci la multyplayer options si dai la conectoin Lan/Cable/Dls faci serveru iar dupa aia celalalt da join game source:Lan      
         conection:Lan/Cable/Dls             asa ar trebui sati mearga in retea fara probleme :coolspeak:

#58
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
are misiunea stalingrad?daca da,se compara macar cu cea din cod 1?

#59
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
am facut si eu rost de joc si l-am terminat in doua zile fara sa joc intens.Mi-a placut,dar nu cred ca a fost ceva extraordinar.Nu am transpirat la nici una dintre misiuni.Dezamagit am fost si cand am vazut ca nu are misiunea berlin,deci din punctul de vdere a misiunilor nu e terminat jocul.

Sincer sa fiu,mi-a placut mai mult cod 1.

#60
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,864
  • Înscris: 25.01.2007
Cum pun un server la favorite? sau cum il adaung in lista de servere pe care le gaseste el?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate