Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Call of duty 2

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#1
mihaimihai1982

mihaimihai1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 28.10.2005
Acum il instalez  :coolspeak: dupa ce am citit pe net e cel mai tare joc de razboi scos vreodata.
Revin maine cu amanunte :peacefingers:

#2
Lemmy

Lemmy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 03.05.2004
Nu am ce sa-i reprosez, dar nu inteleg de ce ii zice 2? Ar merge mai bine United Offensive SP1  ;)

#3
mihaimihai1982

mihaimihai1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 28.10.2005
La game play este la fel dar grafica si posibilitatile de avansare in joc sunt total diferite de Call of duty 1 si UO.Oricum un joc super misto mult peste toate jocurile de razboi care s-au scos pana acum :kisstogether:

#4
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
checkpoint-uri salvate suficient de des ca sa nu te scoata din minti repetarea unei scene .... nu mai iei nici o viata de nicaieri, daca esti lovit trebuie sa te ascunzi dupa cate un colt pana iti este bine din nou ...dar atmosfera ... :D ... este imersiva ...esti acolo ... se trage de peste tot .... am alergat prin desert pitulat dupa un tanc in timp ce se tragea in mine din toate partile ...cand s-a terminat, cocotat in varful unei cladiri eram transpirat tot :D

frumos :) ...merita

Grafica este buna, nu senzationala, dar buna, AI-ul este bun, scenele sunt scriptate generic ...la modul nemtii vor ataca si vor fi scriptate doar actiunile pe care jocul te obliga sa le contraataci ... in rest ...toata lumea trage in toata lumea ...asa ca este posibil ca o scena imposibila la un moment dat dupa o incarcare sa fie mult mai simpla.

Sunetul ... incercati cu un 5+1

#5
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
mi lam cumparat ieri, lam instalat ...e super jocul , mie cel putin imi da senzatia ca ma aflu acolo asta poate si de la suntetul 5.1 . este un joc de nota 10+ sper ca nu este ulotimul joc din aceasta franciza.

#6
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Intr-adevar.Cel mai bun joc de razboi scos pana acum.Faza cu viata cu nisipul sa-l vezi cum sare din dune cand tragi in ele.Cum vorbesc personajele:"this is for my dog" :) .
Merita jucat

#7
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
P.S. Sunt la misiunea Rommel's last stand:Assault on Matmata shi il joc de 1(non stop) zi la regular.

#8
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
:D lasa ca vezi tu dupa ce intri in campania americana, dupa ce escaladezi faleza, ce te asteapta

#9
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
merge jucat cu un gf4 mx440 ? :upset: ?

#10
craz

craz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 06.03.2004
Gata. S-a terminat cam repede. Au fost momente cand nu mai gandeam ci doar trageam si ma ascundeam repede cand schimbam incarcatoarele. De regula automatele cu care te doteaza armata i-si termina relativ repede munitia. Am folosit automatele nemtesti care sunt cu adeevarat foarte bune, au mai multe gloante intr-un incarcator si, pe deasupra, gasesti gloante pentru ele la tot pasul  :naughty:

#11
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

 shumilica, on Nov 6 2005, 23:00, said:

merge jucat cu un gf4 mx440 ? :upset: ?


Merge. Grafica e varza, normal, da' merge.

#12
mihaimihai1982

mihaimihai1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 28.10.2005
:death:  :death: Cum sa fie grafica varza??Daca il joci in 800x600 si low e normal.Dar daca il joci in directx9  full nu crezi ca o sa mai ai impresia asta

#13
Pac_Man

Pac_Man

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 10.12.2001

 mihaimihai1982, on Nov 7 2005, 11:47, said:

:death:  :death: Cum sa fie grafica varza??Daca il joci in 800x600 si low e normal.Dar daca il joci in directx9  full nu crezi ca o sa mai ai impresia asta


Cred ca se referea la faptul ca in momentul in care il joci pe un GeForce MX440 grafica e varza...

#14
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

 mihaimihai1982, on Nov 7 2005, 11:47, said:

:death:  :death: Cum sa fie grafica varza??Daca il joci in 800x600 si low e normal.Dar daca il joci in directx9 full nu crezi ca o sa mai ai impresia asta
Ce-mi plac mie astia care raspund fara sa citeasca tot

#15
Kwarrasha

Kwarrasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 809
  • Înscris: 30.07.2005

 roguru, on Nov 7 2005, 16:29, said:

Ce-mi plac mie astia care raspund fara sa citeasca tot

Iti plac sau nu-ti plac...ma cam uimesti..?

#16
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Uraaa Uraaaa !! !!!! !!!!
Sunt la Hils 400- The batle for hils 400.Gata iau o pauza pentru azi.Apropo ati dat vreodata in cap cu agheu(cu Shift) super mishto cum da. :)

#17
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

 Kwarrasha, on Nov 7 2005, 20:59, said:

Iti plac sau nu-ti plac...ma cam uimesti..?
Ai auzit de ironie?

#18
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Today 10:01 AM.
L-am terminaaaaaaaaaaaaaaaaatt.
Uraaaaa x3 :) :first:  :first:  :first:  
Daca nu eu atunci cine??!!  :lol:
Regular.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate