Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Recomandare masa biliard

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
dali

dali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 08.02.2007
Salutari,

Sunt un pasionat al biliardului. Am jucat foarte mult in liceu si facultate (intre 2 si 12 ore/zi) iar apoi am luat o lunga pauza jucand doar ocazional (munca, familie, etc.).
Acum sunt la un nivel hobby - intermediar/avansat dar am in sfarsit loc pentru o masa (si camera dedicata) pe care as vrea sa o cumpar in curand. Vreau ca in perioada urmatoare sa revin la bunele obiceiuri si sa incep sa ma antrenez din nou, eventual chiar sa particip la competitii la un moment dat (cand/daca va fi cazul). In acest context, as vrea recomandarile voastre in special in alegerea unei mese care sa imi permita evolutia de la nivelul actual.

Spatiul disponibil este de 4m x 6.2m. Spatiul este parte dintr-o camera mai mare, dar spatiul specificat este dat de 2 stalpi care s-ar afla in laterala mesei (intre cei doi stalpi sunt 4m).
Teoretic ar incapea si o masa de 9ft mai putin atunci cand se da la mijloc cand ar trebui folosit un tac mai scurt (107-120).

Intrebarile mele ar fi urmatoarele:
- Ce marca de masa recomandati?
- Ce model? M-am uitat la Brunswick dar sunt zeci de modele .. sunt diferente intre modele sau doar aspectul exterior difera?
- Ce dimensiune 8 sau 9ft? In conditiile in care ma gandesc serios sa particip la competitii?
- Ce postav pentru inceput?
- Cara ar fi un buget corect pentru o masa complet echipata (inclusiv montaj profesionist)?
- Recomandari de magazine cu produse de calitate, care isi cunosc produsele?
- Alte sfaturi...

Multumesc mult.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate