Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Nokia sau Samsung

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
hatelosers

hatelosers

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.10.2011
Am un samsung galaxy gio,nu am cartela in el,il folosesc doar la browsing pe net,jocuri,muzica,ma uit si la filme...Dar ma deranjeaza bateria care se termina repede si ca nu are suport flash player.Ma gandeam sa il dau pe un nokia 500(vroiam un nokia 700 dar e exagerat pretul lui in magazin si nu o sa faca nimeniu schimb cu mine).Nokia 500 are suport flash si cica batreria rezista 30+ ore in redare audio.Dar,nu am "butonat" nokia sa vad cum e,cum se comporta,am auzit ca cica nu ar rula jocuri 3D gen asphalt 6(destul de aiurea dupa mine).Nu ma deranjeaza sistemul de operare.Ce credeti?sa fac schimb?

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Ai auzit bine faptul ca nu merg jocuri 3D pe el, deoarece nu are GPU, iar de toata procesarea grafica se ocupa procesorul central. Crede-ma ca stiu cat de tare sacadeaza in meniuri sau jocuri simple un telefon fara GPU versus unul cu GPU.
Parerea mea e ca daca vrei si jocuri sau filmulete pe youtube atunci strange bani de un Nokia 700 sau alt model cu GPU si procesor de minim 800-1000Mhz.

Edited by Hider141, 03 May 2012 - 12:38.


#3
hatelosers

hatelosers

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.10.2011
Inteleg.Mersi mult de tot pentru raspuns.Nokia 700 este destul de scump si nu o sa faca nimeni schimb.Mai astep sa fac rost de bani si poate cu putin noroc o sa fac rost de unul.Mersi inca o data :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate