Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

extindere RCS & RDS in tara

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
3380 replies to this topic

#937
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,395
  • Înscris: 14.10.2008
Akta nu urma sa fie luat de Reziliekom?

#938
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
asa era vorba.dar intre timp sunt multe firme intrate pe fir inclusiv si rds-ul.numai ca pretul de vanzare este mare.la anul mai mult ca sigur vom afla cine a cumparat akta.

#939
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,720
  • Înscris: 26.02.2010
Astept vesti despre extinderea in sudul judetului Olt. Poate seful regional de la voi se misca mai cu talent fata de la Pitesti, de care apartine si TR.

#940
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010

View Postaris86, on 11 noiembrie 2014 - 23:02, said:

Astept vesti despre extinderea in sudul judetului Olt. Poate seful regional de la voi se misca mai cu talent fata de la Pitesti, de care apartine si TR.
Daca castiga Johannis sa vezi atunci ce talent va fi

#941
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
de castigat alegerile ponta le va castiga cu siguranta.tot ce ma intereseaza din partea rds-ului este sa am sevicii cat mai bune si sa inceapa treaba mai repede.o sa mai sun prieteni mei din rds prin luna decembrie sa vad cum mai stau treburile.nu pot sa sun in fiecare zi sa ii distrag de la activitatea lor.pana la urma zic ca sunt demn de spitalul 9.sanatate va doresc.o zi buna.oricum reziliekom in mediul rural o sa piarda abonati la greu.cel mai ieftin abonament la ei la dth este undeva la 37-38 lei.

#942
Syneweap

Syneweap

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,826
  • Înscris: 04.09.2006

View Postmisterpresident, on 12 noiembrie 2014 - 07:40, said:

de castigat alegerile ponta le va castiga cu siguranta...............

Păi cu atâția turiști plimbăreți prin El Dorado-ul vostru e posibil....

#943
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,395
  • Înscris: 14.10.2008
Daca ii suni prea des o sa zica ca esti demn de 9 hospital dar de asemenea, poate ca nu iti vor mai raspunde, cum pateam eu.

#944
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
se pare ca m-am inselat am prezis ca ponta va castiga alegerile am dat gres.acum ca iesit iohannis sper ca rds-ul sa demareze lucrarile si in rural.

#945
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,395
  • Înscris: 14.10.2008
SI eu am votat gresit. Posted Image

#946
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010

View PostNeaceasca85, on 17 noiembrie 2014 - 18:41, said:

SI eu am votat gresit. Posted Image
Nu te mai uita la Antena 3

#947
rapy

rapy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 26.05.2007
se extind si in judetul Bistrita Nasaud ( de la Beclean spre Dej ) ,
au cumparat mai multe firme mici ( acum vreo 2-3 luni )  si acum refac reteaua : cablu optic pe stalpi si intra in casa cu cablu coaxial ( net + tv )

15 ron -20 mb
20 ron cablu - nu stiu cate canale ( deocamdata am satelit pana aflu ce canale au aici in oferta )

#948
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
EoC...

#949
yahell

yahell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 26.02.2013
la mine la tara(~20 km de Slatina) furnizorul local de cablu tv si internet a fost cumparat de AKTA...ca RDS-ul doarme in post :(

pretul pt. 50 posturi tv(foarte multe de umplutura dar cu Dolce Sport 1 si 2) a ramas tot la 33 lei/luna.

RDS nici nu stie cat de mult sunt doriti in localitate, dar daca ei nu vor ;)

#950
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
rds vrea sa se extinda in fiecare catun al tarisoarei noastre dragi.numai ca o fac treptat.pana o ajunge la tine la tara cred ca o sa cableze brastavatul prezidential cum zice prietenul nostru neaceasca.ieri au fost la primarie si au prelungit certificatul de urbanism.la intrebarea viceprimarului cand se apuca de treaba au raspuns cat mai urgent.au toate aprobarile numai sa inceapa de lucrat la retea.acum ramane de vazut de care comuna se vor ocupa prima data.se zice ca sunt 14 la numar care o sa fie eocizate.va tin la curent cu noutatile.

#951
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
mai sunt putine zile si ne despartim si de acest an.in ziua de luni a acestei saptamani a venit un baiat de la rds la primaria brastavatu.am vorbit cu el zicea ca de proiect se ocupa liviu nastase.cum s-a tinut scai de ei neaceasca sa ii bage g-pon asa si eu vreau sa am tot pachetul de la rds..ei zic ca dupa sarbatori ar incepe sa lucreze la retea desi eu nu mai cred pana nu vad.totusi vad ca la digi mobil e semnal bun in brastavatul acum.am platit la akta la zi viteza e buna numai preturile sunt cam piperate.sa auzim de bine.acum cand scriu m-a sunat cineva ca sunt din nou la primarie.

#952
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,395
  • Înscris: 14.10.2008
Prietene prezidential, mi-ai fost coleg de suferinta o vreme. Cand ma luptam cu erdeeshii pentru a-mi trage GPON la vilele fara stalpi din spatele blocurilor, erau niste vremuri pe care le uram, acum mi se par niste vremuri de aur, pentru ca eram foarte liber de munca (asa am avut timp sa ma ocup doar de GPON), moartea tatalui meu in 2014 a complicat si uratit mult viata mea, nu as mai putea acum sa depun eforturi pentru GPON-izare, deci RDS-ul si-a facut datoria la limita, pacat ca nu m-am putut bucura de fibra nici macar 2 ani de zile, 11.05.2012-GPON-izarea si 24.01.2014-data la care am aflat de cancer.

#953
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Vreo veste despre ceva extinderi in Neamt? Cam behai dupa ceva viteza mai mare decat clicknet.

#954
fagutzu

fagutzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 26.01.2012

View PostNeaceasca85, on 17 decembrie 2014 - 13:36, said:

Prietene prezidential, mi-ai fost coleg de suferinta o vreme. Cand ma luptam cu erdeeshii pentru a-mi trage GPON la vilele fara stalpi din spatele blocurilor, erau niste vremuri pe care le uram, acum mi se par niste vremuri de aur, pentru ca eram foarte liber de munca (asa am avut timp sa ma ocup doar de GPON), moartea tatalui meu in 2014 a complicat si uratit mult viata mea, nu as mai putea acum sa depun eforturi pentru GPON-izare, deci RDS-ul si-a facut datoria la limita, pacat ca nu m-am putut bucura de fibra nici macar 2 ani de zile, 11.05.2012-GPON-izarea si 24.01.2014-data la care am aflat de cancer.

Nu stiu daca cineva a facut-o pana acum, dar... CRED CA SE MERITA:  CONDOLEANTE PT.TATAL TAU! In situatia in care s-a intamplat ceea ce ai descris tu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate