Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

setare confidentialitate prieteni Facebook ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010
Salut, nu stiu daca-i topicul corect pentru asta, dar intreb.

Cum pot ca, pe Facebook, sa setez, in asa fel incat cineva din lista mea de prieteni sa nu apara in acea lista, cand alt prieten imi vede prietenii? (sper ca nu v-am incurcat)

multumesc!

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,166
  • Înscris: 05.01.2006
Fa-ti liste cu prieteni. In acest fel ei vor putea sa-ti vada doar prietenii din lista care fac si ei parte.
http://www.facebook....p/friends/lists

Bafta!

#3
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010
si, sa spunem, un alt prieten imi poate vedea acea lista facuta, care contine prietenii "ascunsi" ?

sau este anuntat ca mi-am facut o noua lista de prieteni?

#4
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,166
  • Înscris: 05.01.2006
La general nu.
DAAAR, daca intr-una din informatiile postate doar pentru o lista de prieteni "ascunsa"/"inchisa" mentionezi de un prieten din cealalta lista (tag) atunci cel mentionat poate vedea acea postare.

Serios, tu nu poti citi ce ti-am dat link? doar scrie clar:

What happens when I add someone to the Restricted list?
When you add someone to your Restricted list, they will only be able to see your Public content or posts of yours that you tag them in. So if you put your boss on your Restricted list, post a photo and choose Friends as the audience, your boss (and anyone else on Restricted) won?t see that photo. However, if you add a tag of your boss to the photo, we?ll let them know they?re in it. If someone else tries to tag your boss in one of your photos, you?ll get to approve this tag from your pending posts.

Does Facebook notify my friends when I add them to my Close Friends or Acquaintances lists?
No.

Bafta!

Edited by Ravy, 24 April 2012 - 09:47.


#5
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010
m-am dus acum la liste de prieteni si nu-mi vad optiunea "sterge", decat ca tooltip.. ca optiune, apare doar "adauga la favorite" .. de ce?

#6
Aly25

Aly25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 979
  • Înscris: 28.04.2014
Cum pot vedea lista de prieteni,ascunsa de cineva pe facebook?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate