Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Preview "titan Quest"

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006

View Posteviltruth, on Jul 12 2006, 14:11, said:

CARE ultimile 2 ? ca eu am 46 ... Sortate dupa data, marime... nume ? dupa ce ?
SI eu am aceeasi problema.... fac questul si e ca si cum nu l-as fii facut. Mi-a dat questul sa ma duc sa aduc trupe sa apere orasul ... si nu-mi arata calea pe unde sa ajung .... Si daca dai save, sunt aceeasi monstrii la locul lor, de parca nu i-a omorat nimeni .... :-s HELP pls !!!


Ultimele 2 inseamna ultimele 2 de jos....

@Fubar

Cand am postat link-ul ptr patch nu mergea downloadat de pe SF.

#20
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
lasa-ma sa ma indoiesc. In cel mai rau caz nu mergea serverul de US. Cel de Ro merge intotdeauna

#21
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
treaba cu necompletarea questurilor chiar daca  leati completat poate  fi o protectie la fel cum e la the godfather cu iesitu din masina  :)  solutia ar fi parerea mea sa luati jocul original si nu o sa mai fie aceste probleme .

#22
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006
Stai linistit ca eu am jocul original trimis de un prieten de al meu din Canada. Este o rusine ptr dezvoltatorii jocului sa scoata pe piata un joc si sa zica ca este perfect functional cand defapt noi toti suntem beta-testeri.
Eu nu vreau sa fiu beta-tester pe bani mei.Ironlore s-a facut ca a scos un patch care rezolva problema crash-urilor. Au vrut sa para ca sunt foarte prompti si ca in momentul in care lumea s-a plans de bug-uri au scos imediat un patch ptr a le rezolva...bullshit.
Patch-ul nu rezolva cu nimic marea problema a jocului si anume crash-urile.Cred ca habar n-au din ce cauza are jocul aceste crash-uri.Patch-ul care l-au scos este praf in ochi....Noi ca end-useri nu ar trebui sa apelam la tot felul de trucuri ca sa facem jocul sa mearga.Cand iti iei o masina noua nu o iei ca sa te duci cu ea la service ca sa o repari si abia dupa aia sa te folosesti de ea.
Eu nu am probleme cu misiunile sau alte chestii de genul asta.Singura problema a mea sunt crash-urile care imi strica eroul cu care joc.

Edited by ILhan, 12 July 2006 - 17:50.


#23
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Aceeasi problema si la mine, crash-ul. Nu am ajuns decat level 3 :boxing:, si deja mi s-a acrit cu crash-ul lor cu tot.  :thumbdown:  :wallbash:

Pacat, jocul e facut dragut...

Edited by nasorum, 13 July 2006 - 02:22.


#24
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Super tare frate! Am jucat aseara, a crash-uit de cateva ori, insa azi dimineata, surpriza. Deschid jocul, merge ok, imi apare caracterul, dau Start, se incarca cateva secunde, si zbang!

Attached File  untitled.PNG   10.39K   170 downloads

Mai am vre-o sansa sa-mi recuperez caracterul?

#25
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Am pus azi patch-ul...

Attached File  untitled2.PNG   8.59K   139 downloads

Attached File  untitled22.PNG   6.48K   121 downloads

deja incepeam sa cred ca jocul asta e facut doar din erori  :w00t:, insa dupa ce am pus patch-ul, nu am mai avut probleme cu jocul, decat ca am observat ca mai face figuri atunci cand apas C sau cand ma teleportez, acele ferestre apar transparente, gri, incetosate... toate din cauza placii video (FX5500) :death:, insa cu toate detaliile la LOW nu face probleme.


Voi pe ce va axati? Eu prima oara am ales warrior, iar pe urma defender, lupta corp la corp. Level 10 acum  :boxing:




Attached File  lvl8.PNG   1.31MB   730 downloads

#26
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005

View Postnasorum, on Jul 13 2006, 19:07, said:

deja incepeam sa cred ca jocul asta e facut doar din erori  :w00t:, insa dupa ce am pus patch-ul, nu am mai avut probleme cu jocul, decat ca am observat ca mai face figuri atunci cand apas C sau cand ma teleportez, acele ferestre apar transparente, gri, incetosate... toate din cauza placii video (FX5500) :death:, insa cu toate detaliile la LOW nu face probleme.
Voi pe ce va axati? Eu prima oara am ales warrior, iar pe urma defender, lupta corp la corp. Level 10 acum  :boxing:
eu n-am nici o problema cu el, pe fx5200, detalii pe medium. cum naiba' joci tu pe low?
eu sint theurgist de level 7, momentan......cam liniar pina acum.......sper ca se va mai diversifica. cel mai enervant este bag-ul, mult prea mic, pauzele lungi la portaluri si sortul aproape inexistent......dar sa vedem in continuare. deocamdata merge, in lipsa de altceva..........

#27
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
In ciuda faptului ca am 6600GT ma joc pe low(adica umbrele sunt pe low si reflectiile) chiar,nu stiu de ce,de frica sa nu crape :)) in rest misto jocu sunt StormCaller+Warrior lv 25

#28
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
.... naiba stie ce are FX5500-ul meu, totusi sper sa-l schimb cat de curand.

Cel mai des mi se intampla urmatoarea faza, e destul de stresanta, mai ales ca uneori nici textul nu se intelege...

Attached File  bug1.PNG   1.67MB   422 downloads

Attached File  bug2.PNG   1000.95K   371 downloads

Edited by nasorum, 14 July 2006 - 23:27.


#29
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
M-am saturat, chiar ca suntem niste beta testeri! Cel putin la mine.. nu-mi mai apare harta pe unde am fost, imi apar patrate negre, textura pamantului nu se mai vede, de parca as merge in spatiu cosmic :wallbash: aiurea rau... numai level 16 si deja sunt satul. Poate cu viitorul patch v-a fi mai bine... :death:

#30
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006
Ai instalat ultimul driver ptr placa video ?

#31
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Da, tocmai reinstalasem XP-ul cu tot softul la zi, nici o reactie pozitiva!  :wallbash:

#32
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Chiar asteptam ceva gen Diablo2 si uite ca a aparut... destul de misto clona asta, se vede ca au muncit oamenii nitel la el, grafica superba, sunet marfa si chiar pe alocuri atmosfera din D2


Eu cu jocul original, ultimul patch instalat si toate detaliile la maxim nu am avut NICI UN CRASH pana acum si am jucat multe zeci de ore si single player si multi pe net.

Am inteles ca unele questuri nu se incheie deoarece nu e jocul original, de asemenea si crashurile, poate in timpul jocului incearca sa se conecteze la serverele lor?    Poa' sa fie o protectie gen quake4, un auth ceva...

Oricum, cu original, no problems.

#33
nutumdp

nutumdp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 07.08.2006
7600GS Detalii Full
concluzie?.............. parca joc Mario
No Problem Grafica, dar in scimb multe probleme cu chash-ul

#34
Ero-Sennin

Ero-Sennin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.08.2007
Mie nu-mi merge patch-ul 1.08, il instalez dar cand intru in joc nu imi detecteaza versiunea 1.08, in coltul din dreapta jos scrie tot 1.01 . ce sa fac? vreau sa pot sa-l joc cat mai repede.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate