Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

caut si eu o melodie

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
carola4u

carola4u

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.03.2012
Buna, caut si eu o melodie care se difuza acum cativa ani la protv ca promo intre filme si reclame...melodia aceea de cateva secunde ce face legatura intre o emisiune si o reclama...a fost intr-o vara...era oarecum latino melodia si arata un ocean si un surfer in imagine..mi-a placut extraordinard e mult melodia dar nu stiu cum sa o gasesc....nici pe siteul de la protv nu am gasit arhiva lor ca poate asa ma uitam la o emisiune si vedeam si acel mic promo....ma poate ajuta cineva avand in vedere ca am asa putine informatii ?
Multumesc frumos

#2
euribiontuL

euribiontuL

    dibaci

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 15.07.2006
ai găsit melodia?Posted Image

#3
mitulila

mitulila

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.11.2014
Caut un hit de pe Radio Guerilla, de prin iarna 2012-2013:
Se numea "Woman" si era in stilul lui Jimi Hendix. (Cantaretul melodiei nu era unul faimos.) Din versuri imi amintesc doar atat: "yeah woman, I..."

#4
marinarul77

marinarul77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.06.2013
Am o colectie cu discuri simfonice si art rock (inclusiv cele 14 albume de baza Beatles) nou noute, in supracoperti de plastic. daca te intereseaza trimit o lista! Sunt din Iasi
e-mail: [email protected]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate