Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Analize scoala soferi

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
abcd1

abcd1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.04.2012
Ce analize se fac pentru scoala de soferi?... mai exact ma intereseaza daca se ia sange si iti iese daca ai fumat iarba.

#2
funkypair

funkypair

    By Softpedia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 11.02.2012

View Postabcd1, on 6th April 2012, 23:33, said:

Ce analize se fac pentru scoala de soferi?... mai exact ma intereseaza daca se ia sange si iti iese daca ai fumat iarba.

In nici un caz nu se fac analizele asa.Du-te la un centru (recomandat) de instructorul tau si se rezolva .

#3
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Stai mah linistit :)), nu se recolteaza sange.

#4
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
Chiar este recomandat sa fumezi niste iarba inainte...

#5
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Nu stiu la altii, dar eu m-am dus, mi-au semnat foaia si am iesit. Cred ca a durat maxim 10 minute din care 5 cat m-am plimbat de la o usa la alta. :D

#6
Amon

Amon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 28.09.2005

View Postabcd1, on 7th April 2012, 00:33, said:

Ce analize se fac pentru scoala de soferi?... mai exact ma intereseaza daca se ia sange si iti iese daca ai fumat iarba.
Astia ca tine nici nu ar trebui sa aiba voie sa faca scoala de soferi !!! Nu sunt destule accidente cu vinovati bauti sau drogati....tu lipseai !

#7
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,448
  • Înscris: 17.04.2006
Iti testeaza auzul , vazul si parca si echilibrul.

#8
abcd1

abcd1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.04.2012

View PostAmon, on 7th April 2012, 08:51, said:

Astia ca tine nici nu ar trebui sa aiba voie sa faca scoala de soferi !!! Nu sunt destule accidente cu vinovati bauti sau drogati....tu lipseai !

Daca o iei asa inseamna ca nici cei care beau sau fac orice altceva care poate sa ii faca un pericol la volan sa nu aiba voie sa faca scoala... daca am facut un lucru nu inseamna ca sunt inconstient sa il fac atunci cand conduc. Si in al doilea rand accidentele din romania nu se fac in mare parte din cauza asta, ci pentru ca nu avem infrastructura. Nu am nevoie de sfaturi cum sa-mi traiesc viata am intrebat un lucru concret si le multumesc celor care mi-au raspuns.

#9
vartolome_1

vartolome_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 11.01.2008
ORL, Oftalmologie, Neurologie, Ortopedie, Medicină Internă, Ginecologie (în cazul femeilor), Psihiatrie.
Si o sa te puna si la un calculator sa apesi de niste butoane si pedale...o sa iti explice acolo ce ai de facut!

#10
Amon

Amon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 28.09.2005

View Postabcd1, on 7th April 2012, 11:56, said:

Daca o iei asa inseamna ca nici cei care beau sau fac orice altceva care poate sa ii faca un pericol la volan sa nu aiba voie sa faca scoala... daca am facut un lucru nu inseamna ca sunt inconstient sa il fac atunci cand conduc. Si in al doilea rand accidentele din romania nu se fac in mare parte din cauza asta, ci pentru ca nu avem infrastructura. Nu am nevoie de sfaturi cum sa-mi traiesc viata am intrebat un lucru concret si le multumesc celor care mi-au raspuns.
Deci dupa tine, un betiv care omoara pe cineva pe trecerea de pietoni nu e vinovat? De vina e este autostrada Bucuresti-Constanta care nu e gata, nu? Si in momentul in care tu pui intrebarea aia de la inceput ce pot sa cred? Din moment ce stii ca te duci sa faci analize si tot nu te opresti din fumat inseama ca o sa fumezi si cand te sui la volan, mai ales ca tentatia e mai mare, ceva de genul " oricum nu ma opreste nimeni sa imi faca analize? Tu poti sa iti traiesti viata cum vrei, dar lasa-i si pe altii sa o traiasca......

#11
dragosDRG

dragosDRG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 02.01.2011
Inainte se lua sange, acum au dat lege sa nu se mai ia. Iti testeaza vederea si echilibrul, de auzit isi dau seama daca le raspunzi corect la ceea ce te intreaba destul de incet, deci atentie !

#12
BerceBeni

BerceBeni

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.03.2016
Am fost la analize in data de 21.04 si cand am intrebat la receptie au spus sa urc la etaj ca acolo sunt cabinetele pt examinare si erau atatea cabinete cate rubrici pe foaie apoi am intrat la fiecare si au semnat fisa fiecare la ale lui si cand am mers jos la receptie imi spun ca am terminat cu toate ca atunci cand asteptam la usile medicilor spune unu ca lui ia luat si sange dar mie nu. Cum e pana la urma se ia sange sau nu ca pe foaie erau toate completate si nu scria nimic de sange.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate