Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

Optiuni binare

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
murgaco

murgaco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 21.12.2008
Unul dintre lucrurile pe le-am invatat este sa ma feresc de persoanele care imi asigura castiguri fabuloase cu eforturi minime ...."mă".
Sa inteleg ca ar trebui sa tratam cu seriozitate asemenea afirmatii :

"domnilor dupa multe cautari,esecuri,castiguri....am gasit o modalitate care poate genera un profit de 70-90 %
este vorba despre un program care ,calculeaza anumiti logaritmi si indici de pe bursa iar pe baza lor iti da semnale....e testat de mine si e ok"

A-ti gasit formula super castigatoare (vad ca nu se spune nimic despre pierderile pe care le poate genera...) si vreti sa o impartasiti tuturor investitorilor in optiuni binare.
Totusi nu inteleg,... daca toti am "face rost" de acel super program, care ne-ar genera profituri de 70 - 90 % ...... cine va pierde? Posted Image

Edited by murgaco, 17 February 2014 - 18:50.


#20
emmy00369

emmy00369

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.05.2013
Sunt de aproape jumatate de an implicat in optiuni binare.Mi-am dat seama ca piata e formata din majoritate fraieri (cei care au papagal si carcotesc) si ceilalti care nu vorbesc si nu-si bat capul cu forumuri ca nu au timp .Daca vrei succes in optiuni binare ,in primul rand va sugerez puneti mana pe engleza ,ca in romana nu gasiti materiale educationale,carti,tutoriale,etc.Sunt putine (de ex.Admiral Markets,insa ei vorbesc generalitati ) .
1.Sunt cei ce habar nu au despre ce e vorba ,si fac gambling sau folosesc semnale (te arde la buzunar)
2.Traderii care folosesc analiza tehnica sau fundamentala si stiu despre ce e vorba . (te costa timp pentru a-ti forma o educatie si putini bani )
Deci va puteti da seama din cine e format un forum .Cei care nu stiu vorbesc,iar cei ce stiu tac ,deoarece au succes!

View Postmurgaco, on 17 februarie 2014 - 18:30, said:

Unul dintre lucrurile pe le-am invatat este sa ma feresc de persoanele care imi asigura castiguri fabuloase cu eforturi minime ...."mă".
Sa inteleg ca ar trebui sa tratam cu seriozitate asemenea afirmatii :

"domnilor dupa multe cautari,esecuri,castiguri....am gasit o modalitate care poate genera un profit de 70-90 %
este vorba despre un program care ,calculeaza anumiti logaritmi si indici de pe bursa iar pe baza lor iti da semnale....e testat de mine si e ok"

A-ti gasit formula super castigatoare (vad ca nu se spune nimic despre pierderile pe care le poate genera...) si vreti sa o impartasiti tuturor investitorilor in optiuni binare.
Totusi nu inteleg,... daca toti am "face rost" de acel super program, care ne-ar genera profituri de 70 - 90 % ...... cine va pierde? Posted Image


Intr-adevar,exista programe de acest gen.Cred ca ai un program,insa nu stiu cat este de eficient.Nu poti avea un program care sa iti verse bani .Doar institutiile si companiile mari isi permit programe sialgoritmi care le aduc miliarde.Nu cred ca ai dat tu macar vreo 100.000 $ pe un astfel de program,caci astfel nu ai impartasi cu altii.Iti sugerez sa incepi o educatie in trading daca vrei sa ai succes in optiuni binare

#21
DJ--Nick

DJ--Nick

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.03.2015
Salut! Cu siguranta sunteti multi  cei care vreti sa tranzactionati optiuni binare, dar nu sunteti sigur daca veti castiga si in cazul asta sa faceti o
depunere de 100,200,300,400,500$ pare un efort mare deoarece nu toti isi permit sa piarda aceasa suma, de aceea si eu am cautat multi brokereri pana am gasit unul cu suma minima pentru depunere 10$/e (si un bonus pana la 100%)iar suma minima pentru investitii 1$/e. Acest broker are payout pana la 93%. Acest broker are si o analiza a graficului foarte buna dupa care va puteti orienta, cum ar fi: Japanese Candlesticks,Trend lines,Moving Average,Alligator,The RSI,Bollinger Bands. Odata ce v-ati inregistrat aveti acces la "Education", acolo veti nvata cum sa utilizati toate astea. Mai aveti in plus si "Tournaments" unde puteti castiga sume mari gratis sau cu o suma (depinde de tournament). Aveti 60 de secunde sa cumparati o optiune, iar aceasta expira in 30 sec. Pentru a va loga intrati aici. Mult succes!

#22
Wittmann2

Wittmann2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,359
  • Înscris: 25.08.2008
Zi-mi contul sa trimit niste euroi...

#23
Marius330

Marius330

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 19.03.2015
Ce tampenie si asta cu optiunile binare. Este pur si simplu joc de noroc. Mai ales aia cu 60 de secunde. Nu pot sa cred cum inghititi asemenea aberatii.

#24
IonutSPT

IonutSPT

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.12.2016

View PostInf3rnoo, on 08 iulie 2013 - 23:49, said:

Eu sunt interesat si tranzactionez de ceva timp!
Cei care sunteti interesati, va pot ajuta cu tradeuri (semnale) tutoriale si partea cea mai frumoasa.: Va fac 100$ Cadou la inregistrare! Pentru detalii, nu ezitati sa ma contactati!

Salut , cum pot sa primesc si eu cei 100 $ ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate