Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

La Noi Ca La Nimeni

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
e-XisTenZ

e-XisTenZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 30.07.2006

View Postxella, on Aug 16 2006, 03:16, said:

Asa, si? Daca ii merge de ce sa schimbe reteta? Tu esti in stare sa faci o linie melodica pentru un "uh la la"?  Orchestratie, ceva?

@mosotti - punct ochit punct lovit

p.s. O fi cret, o fi nesuferit, plagiator cu fite sau, ma rog, cum vreti voi, dar... Moga poate...:D

Ce POATE? CE POATE? Te rog sa-mi spui CE POATE?

Vai de muzica romaneasca (cantata in engleza, portugheza, chineza, etc...) daca si Moga a devenit artist. Pfff

Later Edit: Ii merge bine ca pui tu botu si ii cumperi albumele... Eu ASCULT MUZICA!!! Si din fericire pot face difereta dintre muzica de calitate si muzica de proasta calitate (facuta pentru bani, pe la noi)

Edited by e-XisTenZ, 27 August 2006 - 16:12.


#74
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Cea mai tare faza mi s-a parut declaratia fufei aleia de la Cream (de fapt, Cream ...nu...ca plagiatul numelor e la moda? ) : Cine a zis ca nu se poate face un album bun in 2 zile ? (Despre noul ei album inregistrat in 2 zile la Moga-n studio).

#75
GABBO

GABBO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 02.05.2006
:cursing:
Cam asa e pe la noi. Toti fitosii si toate parasutele isi asigura un loc pe piata muzicala romaneasca, dand la o parte pe cei care ar trebui sa fie acolo. Un fapt si mai ingrijorator e ca majoritatea romanilor accepta ceea ce se intampla si nici nu prea isi doresc ca lucrurile sa se schimbe.
Cele mai multe din videoclipurile "artistelor" noastre sunt adevarate spectacole de striptease; TVK Lumea aproape ca a devenit un canal erotic.
Am incercat si eu sa ma fac auzit de catre vreo cateva de discuri (nu dau nume), am trimis mai multe demo-uri, zadarnic insa! Nu am primit niciodata vreun raspuns. Tind sa cred ca discurile au fost aruncate in container, direct la momentul sosirii la destinatie. Probabil nici ca voi mai incerca pana nu-mi voi face vreo pila.
Asa ca, mi-am luat piesele si le-am dat drumul pe internet. Si daca cineva vrea sa le asculte, este binevenit sa acceseze http://soundlift.com/gabbo . Astept opinii!

KEEP THE GOOD MUSIC PLAYING!

Edited by GABBO, 01 September 2006 - 11:10.


#76
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005

View PostGABBO, on Sep 1 2006, 12:09, said:

:cursing:
Cam asa e pe la noi. Toti fitosii si toate parasutele isi asigura un loc pe piata muzicala romaneasca, dand la o parte pe cei care ar trebui sa fie acolo. Un fapt si mai ingrijorator e ca majoritatea romanilor accepta ceea ce se intampla si nici nu prea isi doresc ca lucrurile sa se schimbe.
Cele mai multe din videoclipurile "artistelor" noastre sunt adevarate spectacole de striptease; TVK Lumea aproape ca a devenit un canal erotic.
Am incercat si eu sa ma fac auzit de catre vreo cateva de discuri (nu dau nume), am trimis mai multe demo-uri, zadarnic insa! Nu am primit niciodata vreun raspuns. Tind sa cred ca discurile au fost aruncate in container, direct la momentul sosirii la destinatie. Probabil nici ca voi mai incerca pana nu-mi voi face vreo pila.
Asa ca, mi-am luat piesele si le-am dat drumul pe internet. Si daca cineva vrea sa le asculte, este binevenit sa acceseze http://soundlift.com/gabbo . Astept opinii!

KEEP THE GOOD MUSIC PLAYING!

ti-am ascultat muzica si daca imi dai voie sa-ti dau un sfat, trebuie sa mai lucrezi pe orchestratie un pic, in rest e bine, bravo!

#77
GABBO

GABBO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 02.05.2006
Mersi fain ghyo, daca vrei sa mai asculti ceva, fii pe faza, voi mai adauga link-uri catre piese. Si ar trebui sa continuam discutia pe celalalt topic. ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate