Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele catalogelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...

Solutie Backup pentru Server Linux
 Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

Reciclare hard disk-uri defecte v...
 Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...

Probleme martorii de bord Opel Me...
 Opel Astra K sau Skoda Octavia 3?...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma

Buget de vis: ce caravana sa aleg...

putin ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Alex567

Alex567

Member

• Grup: Members
salut. am reusit sa instalez acest minunat sistem de operare dar am o prblema cu mouse-ul ... in timpul instalarii a functionat perfect dar dupa instalare nu mai mere.... am iteles ca trebuie sa instalez un program pentru mouse ps/2... programul in am in pc dar cum il pot instala daca nu imi merge mouse-ul ?... mentionez ca tastatura care este la fel pe ps/2 merge dar mouse-ul nu... ma puteti ajuta cu aceast problema
...daca am reusit sa instalez sstemul de operare banuiesc ca pc-ul este compatibil cu el... deci nu mai are rost sa scriu configuratia... multumesc

Lex404

Lex404

Guru Member

• Grup: Moderators
nu, nu este compatibil

si, trebuie reinstalat sistemul de operare, si sunt 2 optiuni : Ps2 sau Repaired USB, ceva de genul.
oricum, n-o sa-ti mearga multe, ai sa vezi :lol:

Alex567

Alex567

Member

ok o sa-l reinstalez... am driverul pentru mouse pe un stick.. stiti vreo combinatie de taste pentru a putea umbla prin meniul mac os ?

sew900i

sew900i

Junior Member

Ai rezolvat?

Ai nevoie de Kext Utility si VoodooPs2.kext.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate