Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...
 Coaxial pentru cablare casa

"Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...

COSAFA CUP 2024
 Cartela internet cu roaming - com...

Service Liebherr

Modificare lucrare cimentata

Refinanțare credit ipotecar ...

Caut un MMORPG cu aripi

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
Va salut!
Am jucat acum 1-2 ani de zile un mmorpg cu grafica medie-high,unde doar ca elf sau fairy nu stiu cum se numea clasa puteai zbura de la lvl 1. Si stiu ca in zona de lvl 1 unde te da ,era un fel de mina si exteriorul era din pamant rosiatic,sper sa nu ma insel.
Stie cineva numele la joc?

nu e AION, Runes of Magic,Allods..

Edited by evon, 26 March 2012 - 15:13.

fbm95

fbm95

Member

• Grup: Members
perfect world ?

evon

evon

~Learning Forex~

View Postfbm95, on 26th March 2012, 16:22, said:

perfect world ?
sincer nu mai stiu,dar imi poti confirma ca zona de lvl 1 arata asa?
pic e din perfect world. [ http://images.mmosite.com/photo/2008/01/07/pws2_ag01uI8DDv7.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

stiu ca in joc,eram intr-o zona desertica,eram o *zana* sau elf ce dracu eram,si eram singura clasa care putea zbura,aveam aripic albe in joc.

Edited by evon, 26 March 2012 - 15:31.

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

Shaiya? desi nu mai stiu daca puteai zbura...

evon

evon

~Learning Forex~

View Postreddevilnb1, on 26th March 2012, 17:08, said:

Shaiya? desi nu mai stiu daca puteai zbura...
nu e shaiya,am cam jucat.
Am sa fac un research zilele astea,si daca gasesc am sa va zic si voua numele daca sunt interesati :),dar in continuare continuati sa dati sugestii de nume.
Mai adaug ca in acel joc ca sa iesi din el,trebuia sa dai click pe un buton in joc si sa alegi exit,nu are functia de exit pe butonul ESC,chiar stiu ca la un moment dat urlam in chat cum sa ies din joc :lol:

Edited by evon, 26 March 2012 - 16:13.

evon

evon

~Learning Forex~

ca sa nu fac alt topic, stiti vre-un mmorpg simplu de jucat?  simplu ca metinul.
Ca nu mai stiu ce sa joc, Shayia e prea plictisitor, perfect world si forsaken world nu ma atrag,metinul imi creaza draci :lol: ,Cabal e prea lame,4story am probleme cu el pe pc am win 7 64 bit nu imi apare imaginea pe ecran ,deci nu mai stiu ce sa incerc.

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

Eu am inceput sa joc Global Agenda si mi se pare foarte tare.Mai poti incerca AIKA Online(am auzit ca are 1000 player battles),Battle of the Immortals,DC Universe Online,Dekaron(asta e putin mai vechi).

evon

evon

~Learning Forex~

View Postreddevilnb1, on 1st April 2012, 15:52, said:

Eu am inceput sa joc Global Agenda si mi se pare foarte tare.Mai poti incerca AIKA Online(am auzit ca are 1000 player battles),Battle of the Immortals,DC Universe Online,Dekaron(asta e putin mai vechi).
astea 2 am sa le incerc :) mersi de sugestii.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate