Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Cont Myvodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
AnoXys

AnoXys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 08.08.2006
Cand m-am dus pe myvodafone pe contul meu de abonamemt imi arata acolo ca am incarcat o cartela pre-pay din contul meu de 2 ori . Pot sa vad catre ce numere am trimis euro ?S-au s-a terminat si am pierdut tot.

#2
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Logheaza-te in cont si intra pe linku asta.

https://www.vodafone...istoryAction.do

#3
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
AnoXys daca esti asa sigur ca e frauda poti incerca la RC *222. Contul MyVodafone nu e exclusiv responsabilitatea ta, fiind localizat pe serverele Vodafone.
Dar... in orice transfer credit primesti SMS in care esti anuntat ca ai incarcat x euro in contul cartelei cu numarul de telefon xyz. Intereseaza-te la *222 si de unde s-a facut transferul,daca e de pe telefon sau on-line. Poate ti-ai lasat telefonul nesupravegheat si cineva s-a servit singur.

#4
AnoXys

AnoXys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 08.08.2006
Ideea este ca am incarcat o data sigur. Dar a II-a oara in nici un caz. Si am trimis pe un prepay 4 euro care costa vreo 20 de lei si ceva dar de fapt mie imi apar 2 incarcari de 4 euro. Nu sunt zgarcoman dar sunt curios cui am trimis a II-a incarcare.

PS: La reincarcari efectuate imi scrie nu sunt inregistrari in lista iar la factura imi apare asa

Factura :

Abonamente și extraopțiuni 32,11
Servicii utilizate 38,02
Beneficii 26,28
Reduceri -29,48
Total fără TVA 66,93
TVA 16,06
Total cu TVA inclus 82,99
Sold precedent 0,00

Detalii:

Attached File  factura.jpg   390.24K   29 downloads

Detalii 2:

Attached File  factura2.jpg   40.47K   29 downloads

#5
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Mie imi apar reincarcari si din luna noiembrie in lista aia.
Suna la ei si clarifica,sigur vad catre cine ai transferat.

#6
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostAnoXys, on 25th March 2012, 20:54, said:

Cand m-am dus pe myvodafone pe contul meu de abonamemt imi arata acolo ca am incarcat o cartela pre-pay din contul meu de 2 ori . Pot sa vad catre ce numere am trimis euro ?S-au s-a terminat si am pierdut tot.

Buna,

Lasa-mi te rog, un mesaj privat cu numarul de pe care s-au efectuat reincarcarile pentru a putea verifica ce s-a intamplat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate