Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CANNES 2024

Scaun auto

La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!
 Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"

Eroare metin2 ro

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

kixx4ro4

kixx4ro4

New Member

• Grup: Members
Salut . De 2 zile nu-mi mai merge metinul:(. Am incercat sa reinstalez , am incercat cu patchupdater sa rezolv aceasta problema . Am pus in print screen cu eroare . Multumesc .

Attached Files

Edited by kixx4ro4, 15 March 2012 - 21:34.

fakeen

fakeen

Junior Member

Sterge folderul pack si toate fisierele din folderul metin2(cu extensia .dll .cfg) in afara de metin2.exe si celelalte foldere.
Daca nu merge  reinstaleazal.

kixx4ro4

kixx4ro4

New Member

Problema s-a rezolvat. Multumesc mult.:)

hadrianusmiley

hadrianusmiley

New Member

kixx4ro4, on 15th March 2012, 23:18, said:

Problema s-a rezolvat. Multumesc mult.:)
Salut am scris si eu aici nu stiu daca am postat bine dar am si eu o problema tot la metin2ro de ceva zile , ma scoate din joc inchizanduse jocul de tot , si imi apare o fereastra mica plina de semnul intrebari , avand in partea de jos doua casute cu yes si no
va rog ma puteti ajuta

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members

hadrianusmiley, on 10th April 2012, 22:02, said:

Salut am scris si eu aici nu stiu daca am postat bine dar am si eu o problema tot la metin2ro de ceva zile , ma scoate din joc inchizanduse jocul de tot , si imi apare o fereastra mica plina de semnul intrebari , avand in partea de jos doua casute cu yes si no
va rog ma puteti ajuta
1. nu juca cu  hack
2. daca nu ai hack incearca sa dezactivezi mai toate programele inclusiv anti virusul,hackshield le poate detecta ca hack.
3. daca ti se intampla chestia asta de cateva ori in joc,ai ban automat de la sistem.

hadrianusmiley

hadrianusmiley

New Member

evon, on 11th April 2012, 23:01, said:

1. nu juca cu  hack
2. daca nu ai hack incearca sa dezactivezi mai toate programele inclusiv anti virusul,hackshield le poate detecta ca hack.
3. daca ti se intampla chestia asta de cateva ori in joc,ai ban automat de la sistem.
Primele doua nu se pupa nu am hack si antivirusul il aveam inaine sa bag jocu mia mers 2 luni fara probleme , de 4 zile ma scoate si imi apare eroarea asta ??? .Numaru 3 nu stiu ce e , poti sa-mi explici si ce pot sa fac ca sa o rezolv
Va multumesc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate