Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RPL2021: Instructiuni auto-recenzare

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Ajutor pentru refugiatii ucraineni

Cat valoreaza aceste monede?
 ce parere au fetele despre barbat...

Prima comanda pe aliexpress

Temperaturi mari in idle rtx 3060

Schema Statie amplificare Electro...
 MBP de pe OLX

Vrei sa lucrezi la stat? Creaza-t...

Cum se inmulteste Caprifoiul?

Cum reciclați ambalajele Tet...
 Probleme cuptor aragaz Beko

Toaletare/taiere cais batran

Reparatie garaj

Retete simple slow cooker

Manopere incalzire, manopere sanitare, alte preturi.

- - - - -
  • Please log in to reply
936 replies to this topic

florin71_skoda

florin71_skoda

Guru Member

• Grup: Banned
Ai mai intrebat in 2 locuri. Si asta dupa ce ti sa explicat in al 4-lea loc ca centrala nu are absolut nimic.

Ai facut un topic special pentru centrala ta si problema ta. Insista in topicul respectiv. Degeaba insisti in alte locuri, ca raspunsul va fi acelasi.
(Din punctul meu de vedere, tu habar nu ai sa citesti un contor de gaz. Dar poate ca ma insel si ai tu dreptate)

Tu nici acum nu ai invatat ca trebuie sa spui si exact modelul de centrala ? Zici ca esti prost (scuze), sau doar te faci ca nu intelegi si tot insisti aiurea. Ti-am mai spus sa zici exact modelul de cetrala si ce problema ai. Dar tu te faci ca ploua si insisti sa intrebi in alte partii.

Eu momentan totusi cred ca centrala ta nu are absolut nimic. Daca ai detalia corect problema, misterul ar fi aprope rezolvat. Insa tu insisti ca-i ba contorul, ba centrala, ba drobul de sare (adica neintelegerea, ca sa nu zic iar prostia, ca fiecare este cu meseria lui)

Edited by florin71_skoda, 11 November 2021 - 00:55.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate