Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Parcare pe termen lung in zona aeroportului Henri Coanda !

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#37
WilliamA

WilliamA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.03.2016
Stiu ca acest subiect a fost deschis cu mult timp in urma, dar am zis sa postez direct la subiect. Vin in Bucuresti cu masina, pentru a pleca pt 10 zile din tara. Din motive financiare, doresc sa mi las masina la o parcare auto privata si nu in cea a aeroportului Otopeni. Cautand pe diverse forumuri am citit fel si fel de probleme care au fost intampinate de clienti, de la taxe ascunse pana la masini avariate. Nu sunt foarte multe site-uri care ofera astfel de parcari, am gasit unul care are libera perioada respectiva la un pret relativ ok... am sunat si chiar am reusit sa negociez putin pretul, este vorba de otopark

Ideea e ca nu stiu daca sunt sau nu de incredere, nu am gasit informatii deloc pe internet, mi se pare putin dubios ca au un site foarte simplu, iar dl de la telefon m-a cam grabit putin... ati auzit de ei? ati lucrat cu ei? sunt safe? sau imi puteti recomanda ceva la un pret ok?

Multumesc

#38
Arlechin

Arlechin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 07.05.2005
Eu parchez mereu la Rin Hotel Aeroport. Costa 20 de lei pe zi, parcarea e pazita, camere video etc. Din ora in ora (la fix) din fata receptiei hotelului pleaca microbuz / autobuz care asigura transportul gratuit la aeroport. La intoarcere, plecarea de la aeroport e tot din ora in ora (la si jumatate). De la hotel la aeroport faci 15 minute cu microbuzul lor.

#39
amandigi

amandigi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 13.12.2006
Saptamana trecuta am avut o surpriza neplacuta: nu erau locuri libere in parcarile pe termen lung. In nici una dintre cele trei. Am venit de la RIN (puteam lasa acolo, daca stiam ca asa va fi), si cum nu era si nu mai riscam sa merg inapi la RIN sau la Park'n'Fly si pe jos inapoi la aeroport, am lasat in parcarea pe termen scurt si am platit o mica avere pentru 3 zile. Se pare ca infrastructura nu tine pasul cu numarul de pasageri. Si la RIN era aproape ful cand am ajuns acolo ziua anterioara.

#40
ct10dre

ct10dre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,038
  • Înscris: 03.05.2006
Recomand Otp-ParkING . Am lăsat masina 15 zile , am plătit 175 lei  și am avut o spălare inclusa în preț,interior exterior . Parcarea este supravegheata video  și aveți acces la feedul camerelor, pe telefon de oriunde sunteți,trebuie doar instalat un program din play store  .  Băieții sunt de treaba, am fost dus și adus de la aeroport în timp util iar mașina am gasit-o curățată de zăpadă.

#41
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003
Mai aveti si alte recomandari? Oscilez intre Park4Fly si Otp-ParkING de mai sus.

#42
dragoescu_alexandru

dragoescu_alexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.10.2009
Otp parking recomand si eu. Preturi decente si cum zicea colegul mai sus in functie de cat stai ai o spalare gratuita. Trasferul automat de la aeroport si inapoi e asigurat.

#43
Michele-

Michele-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 367
  • Înscris: 12.07.2009
unde pot parca mașină în siguranță în București pentru 4-5 luni? nu vreau neapărat în apropierea aeroportului.

Edited by Michele-, 19 May 2018 - 10:51.


#44
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003
Daca e masina scumpa, majoritatea Mall-urilor cu parcare subterana ofera si abonamente lunare. Undeva la 200-300 de lei pe luna ar fi daca platesti in avans pe 6 luni. Altfel, daca nu atrage atentia, gasesti locuri la liber berechet.

#45
danrogo2001

danrogo2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 17.06.2006
La aeroport se poate face rezervare pentru parcarea pe termen lung?

#46
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006

 danrogo2001, on 04 august 2018 - 01:10, said:

La aeroport se poate face rezervare pentru parcarea pe termen lung?
Nu, nu se poate.
Nu am patit, dar am auzit ca se poate intampla si sa nu gasesti locuri. Incearca la firmele de long parking, ei ofera si transfer gratuit si e si mai ieftin per total.

#47
danrogo2001

danrogo2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 17.06.2006
Asa am facut.

#48
OvidiuNMS

OvidiuNMS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.09.2018
Recomand Blue Sky Parking. E la 700 m de aeroport si fac transferul foarte rapid,in max 2 minute. Preturile sunt decente si conditiile dintre cele mai bune.

#49
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006
Pare ok. Poate la o concurenta mai mare vor mai reduce pretul.

Edited by moniK_06, 17 October 2018 - 09:41.


#50
danrogo2001

danrogo2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 17.06.2006
Am folosit EasyFly Parking. Ne-au facut transferul dus-intors. Au raspuns repede la telefon desi era ora 00.00

#51
OvidiuNMS

OvidiuNMS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.09.2018
La Blue Sky Parking pentru o saptamana platesti 150 lei,cu transfer inclus. La ce servicii si conditii ofera,chiar nu mi se pare mult.

#52
Streeet

Streeet

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.03.2019
Nu stiu ce experiente ati avut voi cu otp parking. De 2 ori am apelat la ei si sunt de toata jena! Ultima experienta am avut-o acum o saptamana..cand dupa un zbor de 3 ore,ajungand in jurul orelor 23..am fost nevoit sa astept 50 minute sa vina pustiul ala arogant sa ma ia. Drumul de la parcarea lor la aeroport se face lejer in 15 min la ora aia,dar probabil el a venit de undeva din Bucuresti. Eram prea obosit ca sa mai stau de cearta cu el,dar cu siguranta e ultima oara cand mai las masina la ei. Daca mai aveam si copil..ce faceam? Nu recomand!

#53
Tz3posu

Tz3posu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 20.03.2009
La ora aia am făcut fix 35 minute din Berceni care e in partea opusa a orașului fără sa ma grăbesc. Asta îți spun sigur.

#54
mccrya

mccrya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,351
  • Înscris: 05.03.2005
eu de vreo 5 ori am facut rezervare aici https://www.aero-par...servicii-tarife . Am fost multumit de servicii, preturile sunt foarte ok, 40 lei prima zi si 5.95 lei incepand cu a 2 a zi .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate