Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Maria Dinulescu

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
eddingro

eddingro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 20.04.2005
Vizionați clipul Mariei Dinulescu: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2iN3HjSCo2k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Păreri?

#2
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011
dati prea multa atentie acele domnisoare. ok, e superficiala, dar si ala care a facut filmul e invidios, si e de inteles pt ca el sta intr-o garsoniera comfort 3 situata sub ceva pod prin bucuresti, in timp ce fata traieste high-life :D


el super destept desigur, si ea proasta. cata nedreptate :(

#3
eddingro

eddingro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 20.04.2005
Subiectul e Maria Dinulescu, așa cum reiese și din filmulețul ei. Nu schimbați subiectul.
Mulțumesc.

Edited by eddingro, 02 March 2012 - 19:52.


#4
NotEasy

NotEasy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 12.10.2010
Mi-a lasat impresia de actrita mediocra si din ce observ in acel video pare o tarancuta care simte nevoia sa etaleze si sa epateze.

#5
eddingro

eddingro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 20.04.2005
Ai œdevelopat-oœ 100%, dar nu asta mă interesează, de fapt. Vreau discuții mai ample despre personaj așa că pun un œportretœ mai larg: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iTh-O0PGgV0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
Un rahat daca il zgarmi incepe sa miroasa. Sigur, pe langa clasicul cah, putem sa discutam despre mecarptanul degajat, si produsul rezultat din reactia DMS ului cu ClO2, insa pana nu mirosi, nu-ti cade parul din nas; asa si cu impresiile artistice.

Niciodata, nu o sa tina nici un profesor un curs, nici macar un seminar cu titlul Maria Dinulescu, prin urmare, discutiile mai ample din perspectiva generala sunt sterile.

Vrei sa-ti vorbeasca un cunoscut al artizdei, sa-ti zica detalii "picante", sau chiar sa-ti dea ponturile unor evenimente, unde poti obtine invitatii si hop si tu... totusi, nici fani nu cred ca merita sa aiba.

#7
eddingro

eddingro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 20.04.2005

 Josef_Mengele, on 2nd March 2012, 22:59, said:

Un rahat daca il zgarmi incepe sa miroasa. Sigur, pe langa clasicul cah, putem sa discutam despre mecarptanul degajat, si produsul rezultat din reactia DMS ului cu ClO2, insa pana nu mirosi, nu-ti cade parul din nas; asa si cu impresiile artistice.

Niciodata, nu o sa tina nici un profesor un curs, nici macar un seminar cu titlul Maria Dinulescu, prin urmare, discutiile mai ample din perspectiva generala sunt sterile.

Vrei sa-ti vorbeasca un cunoscut al artizdei, sa-ti zica detalii "picante", sau chiar sa-ti dea ponturile unor evenimente, unde poti obtine invitatii si hop si tu... totusi, nici fani nu cred ca merita sa aiba.

Păi... fix œcunoscutii artizdeiœ, œdragiiœ colegi de IATC, UATC, UNATC sau ce nume și-o mai fi luat, au ironizat-o și au parodiat-o, pe YouTube, la greu... :lol:
-------
Mă gândeam că Maria Dinulescu practică (sau vrea să practice) un soi de inginerie socială și poate, alții, mai luminați, știu, ce vrea să facă și pot să spună și la alții....

Edited by eddingro, 28 March 2012 - 18:03.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate