Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Solutii pentru backup date person...

Difuzor bas Q Acoustic 3050

Bolojan la presedintie?

Huawei band 8
 Statii de benzina DHR

AT Duster 80 asfalt 20 forestier

fisura/crapatura perete exterior ...

Windows XP Volume License
 Noul degresant universal

Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...
 Lamurire bec led h7

Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse

HTC One X

- - - - -
  • Please log in to reply
931 replies to this topic

oliv15

oliv15

Junior Member

• Grup: Members

View Postasuletz89, on 19th April 2012, 02:19, said:

Nu vin cu beats , uita-te la min 3 : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FEM2fqhxAIY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Salutare!
A aparut de azi si in oferta VF. Lunga asteptare, dar a meritat. Spre deosebire de Orange, la VF vine in ambele culori: si alb si negru. Plus ca pachetul contine si castile urBeats. L-am comandat deja online, 419 euro cu TVA pt abonament de 7 euro cu 500 MB.
Abia astept sapt viitoare!!!

Mur

Mur

Guru Member

• Grup: Banned

View Postoliv15, on 20th April 2012, 12:31, said:

419 euro cu TVA pt abonament de 7 euro cu 500 MB.
Este ok pretul.

asuletz89

asuletz89

Member

HTC One X DROP TEST :  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sBo3W6HdPbM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

vhory

vhory

Junior Member

Oferta Vodafone și Orange pentru HTC One X. La liber sau cu abonament?

HTC One X a intrat și în oferta Vodafone România. Ne-a atras atenția o postare de pe twitter. Putem să facem o comparație cu Orange care-l listează de la începutul lui aprilie. Ar mai trebui să vină și replica Cosmote, ei mereu se mișcă mai greu când vine vorba de un telefon nou.

Trebuie să precizez că Vodafone aduce HTC One X cu căștile Beats Audio. Am primit confirmarea pe forumul Mobilissimo. Vodafone ne atrage atenția că stocul este limitat.

Sunt multe combinații posibile. Am ales să vă prezint abonamentele ce sunt promovate direc de pe landing page-ul ofertei la HTC One X.

Ofertele sunt similare. Interesant este prețul fără semnarea unui contract de la Vodafone care-i și cel mai bun din piață la ora actuală, primul care coboară sub pragul de 2.500 lei. Vodafone vinde HTC One X ceva mai ieftin decât Orange. Alegerea se face și în funcție de câte persoane apropiate ai într-o rețea sau alta.

Aș recomanda să-l luați în 10 rate și cu o cartelă preplătită cu internet încorporat. Ați ieși mai bine decât cu abonament, iar beneficiile ar fi similare.

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/htc/...ment_13110.html

alex321

alex321

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postvhory, on 20th April 2012, 16:46, said:

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/htc/...ment_13110.html
Se poate lua in rate  cu cartela prepay Vodafone ?

tzotzolyno

tzotzolyno

Senior Member

View Postasuletz89, on 20th April 2012, 13:21, said:

HTC One X DROP TEST :  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sBo3W6HdPbM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Cu banii dați pe el se hrănește un somalez 8 luni. Dar mno, droptest...test de cădere.

Mur

Mur

Guru Member

View Posttzotzolyno, on 20th April 2012, 18:56, said:

Cu banii dați pe el se hrănește un somalez 8 luni. Dar mno, droptest...test de cădere.
Si ce, ar trebui sa-mi pese mie de somalezul ala? :huh:  Dupa mine, ar trebui eliminati si el si parintii lui, ca fac degeaba umbra pamantului. Parintii, si copii, pe langa umbra.

vhory

vhory

Junior Member

View Postasuletz89, on 20th April 2012, 13:21, said:

Eram sigur ca apar RETARDATII care sa dea cu telefonul de pamant.
Acum mai trebuie sa apara RETARDATII care sa-l compare cu iPhone. Shit vs. iPhone !

View Postalex321, on 20th April 2012, 18:49, said:

Se poate lua in rate  cu cartela prepay Vodafone ?
Intra pe linkul de pe mobilissimo, iar sub articol, la comentarii se explica cum.

Mur

Mur

Guru Member

View Postvhory, on 20th April 2012, 19:03, said:

Eram sigur ca apar RETARDATII care sa dea cu telefonul de pamant.
Acum mai trebuie sa apara RETARDATII care sa-l compare cu iPhone. Shit vs. iPhone !
Care-i faza? Mi se pare foarte util testul.

eminemscu

eminemscu

Senior Member

View Post101010, on 20th April 2012, 19:00, said:

Si ce, ar trebui sa-mi pese mie de somalezul ala? :huh:  Dupa mine, ar trebui eliminati si el si parintii lui, ca fac degeaba umbra pamantului. Parintii, si copii, pe langa umbra.
Dar stii ca asa gandeste si neamtul de tine si de parintii tai.

tzotzolyno

tzotzolyno

Senior Member

View Post101010, on 20th April 2012, 19:00, said:

Zise bișnițarul.

Mur

Mur

Guru Member

View Posteminemscu, on 20th April 2012, 21:07, said:

Dar stii ca asa gandeste si neamtul de tine si de parintii tai.
N-as prea crede. Nu cunosc nici o familie de romani care sa n-aiba ce manca, unde locui, fara asistenta medicala de niciun fel, bolnavi de sida, dar totusi sa faca copii unul dupa altul, ca pe urma majoritatea dintre acestia sa moara de foame sau diverse boli, acoperiti de muste. Tu cate familii de romani, ca cea descrisa mai sus, cunosti?

View Posttzotzolyno, on 20th April 2012, 21:12, said:

Zise bi?ni?arul.
:huh:

Edited by 101010, 20 April 2012 - 20:43.

vhory

vhory

Junior Member

View Post101010, on 20th April 2012, 19:10, said:

Care-i faza? Mi se pare foarte util testul.
Sunt convins.

eminemscu

eminemscu

Senior Member

View Post101010, on 20th April 2012, 21:43, said:

N-as prea crede. Nu cunosc nici o familie de romani care sa n-aiba ce manca, unde locui, fara asistenta medicala de niciun fel, bolnavi de sida, dar totusi sa faca copii unul dupa altul, ca pe urma majoritatea dintre acestia sa moara de foame sau diverse boli, acoperiti de muste. Tu cate familii de romani, ca cea descrisa mai sus, cunosti?
Apropo de facut umbra degeaba pamantului, il stiu pe unu care baga 480 de posturi/luna pe un forum, si Domnu' stie pe cate mai are conturi. Initial am vrut sa zic ca e imoral ce ai zis, dar de fapt e bolnav. Scuzati de atata 'fara sens' si rog un moderator, daca se poate, sa stearga tot ce e in plus pe pagina asta.

Mur

Mur

Guru Member

View Postvhory, on 20th April 2012, 22:23, said:

Sunt convins.
Se pare ca trebuie sa-ti explic babeste: daca ecranul telefonului se facea tandari din prima, probabil ar fi zis ca este o cazualitate, si ar fi repetat testul cu alt telefon.

Presupunand ca si a-2-a oara s-ar fi intamplat la fel, iti garantez ca in 24 de ore stirea ca ecranul HTC-ului One X este praf s-ar fi regasit pe toate site-urile de specialitate -> s-ar mai fi facut alte zeci de teste care ar fi iesit la fel -> lumea si-ar fi pus semne de intrebare in legatura cu durabilitatea telefonului -> telefonul nu s-ar fi vandut la fel de bine -> HTC s-ar fi vazut nevoiti sa ia masuri.

In schimb, s-a vazut foarte clar ca telefonul este rezistent, iar pt cei care il aveau deja in vizor este inca un motiv in plus sa si-l ia.

Multe defecte la telefoane s-au descoperit prin metode mai mult sau mai putin ortodoxe, insa noi nu pierdem nimic, dimpotriva, suntem castigati.

P.S: daca nici acum n-ai inteles utilitatea testului, pot sa-ti fac un desen. :)

View Posteminemscu, on 20th April 2012, 22:44, said:

Apropo de facut umbra degeaba pamantului, il stiu pe unu care baga 480 de posturi/luna pe un forum
Fac asta pt ca pot. Dar tu, de ce vorbesti/scrii fara tine?

si Domnu' stie pe cate mai are conturi.
Acesta este unicul forum din Romania pe care activez, al 2-lea [forum pe care activez] fiind Xda-developers.

P.S: cum era faza cu neamtul? Gata, ai si ramas fara argumente? :console:  Nici macar nu ma incalzisem. ;)

Edited by 101010, 20 April 2012 - 21:56.

eminemscu

eminemscu

Senior Member

View Post101010, on 20th April 2012, 22:55, said:

P.S: cum era faza cu neamtul? Gata, ai si ramas fara argumente? :console:  Nici macar nu ma incalzisem. ;)
Da, am ramas fara argumente. Esti incredibil de tare,chiar si neincalzit.Te rog in numele tuturor, nu te incalzi! Jos palaria.

tzotzolyno

tzotzolyno

Senior Member

View Post101010, on 20th April 2012, 22:55, said:

Fac asta pt ca pot.
Uite așa face și amărâtul ăla copii. Pt că poate. Dar să zici că testul ăla e util. Du-te măi și plimbă ursul. Era util dacă era vreun telefon cu certificare ip67 cum e SE Xperia Active. Dar nu One X sau cum am mai văzut alți tembeli care trântesc cu iPadul pe jos sau îi fac găuri cu laserul. Foarte cuantificabil testul.

E plin netul de „iPhoane” sparte. Dar lumea le cumpără. Am destui cunoscuți care umblă cu iPhone-ul ultra capitonat. Dacă zvonurile recente cu specificațiile S3-ului sunt adevărate, One X este un telefon de luat în seamă și nicidecum un outsider. Să vedem și RAZR HD și apoi mai vbm.

Înainte să-ți exprimi filozofiile ieftine despre ce înseamnă viața unui om, mai gândește-le de câteva ori altfel o să ajungă Dual-Core-ul tău să fie mai deștept ca tine.

L.E. ce să se încălzească?! Are mintea odihnită...

Edited by tzotzolyno, 20 April 2012 - 22:08.

Mur

Mur

Guru Member

View Posttzotzolyno, on 20th April 2012, 23:05, said:

Uite a?a face ?i amărâtul ăla copii. Pt că poate.
Bineinteles ca poate, si daca-l tine cureaua, sa-i faca. Dar sa nu ceara ajutor pe urma, sau sa mai vina cate un avion sa-mi zica mie sa nu dau cu telefonul de pamant, daca eu vreau, sau sa nu-i cumpar mancare la sac cainelui, sa-i dau doar resturi, ca banii dati pe telefon si pe mancarea cainelui i-as putea dona unei misiuni umanitare in Somalia. Hai, stolu'.

View Posttzotzolyno, on 20th April 2012, 23:05, said:

o să ajungă Dual-Core-ul tău să fie mai de?tept ca tine.
Poate o sa ma intreaca, dar macar am o scuza, ca in cazul meu e un dual-core. Dar tu, ca te-a intrecut de mult un amarat de Defy fara diacritice, ce scuza ai? :console:

P.S: vezi sa scrii? Ma gandeam sa-ti donez o pereche de ochelari.

Sau, in loc sa dau banii pe ei, mai bine ii trimit direct somalezilor, in cont, sa faca si mai multi copii. Sau, si mai bine, iau ochelarii si pe urma dau cu ei de pamant. Cred ca am sa aleg ultima varianta. Pt ca pot.

Edited by 101010, 20 April 2012 - 22:22.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate