Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

ajutor
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Cum pot alipi mai multe fisiere video format .mp4

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
atheus24

atheus24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 05.05.2009
Buna seara.
As dori sa lipesc mai multe fisiere video intr-unul singur, fara a pierde din calitatea capturii (fara sa fie recodate cadrele). Mentionez ca fisierele au fost facute cu fraps, si datorita faptului ca ocupau foarte mult spatiu, probabil ca sistemul le-a impartit in mai multe fisiere video de cate 4 Gb si ceva si aproximativ 2 minute fiecare . Le-am decodat ca sa-mi ocupe mai putin spatiu, cu total video converter, urmand ca dupa conversie sa aiba extensia ".mp4" (am ales conversia video MP4 cu MPEG4 MP4), acum ocupa mai putin spatiu, insa nu stiu cu ce program sa le unesc. Am incercat cu VirtualDub insa nu recunoaste acest format. Daca stie cineva cu ce program as putea sa fac ceea ce vreau, sau sa fac o captura intreaga cu fraps sau alt program, indiferent de spatiul pe care-l ocupa pe hard, fara ca sistemul sa mi-l imparta. Multumesc anticipat!

#2
MegaDigitaler

MegaDigitaler

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 09.02.2012
Windows Movie Maker, Sony Vegas

#3
atheus24

atheus24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 05.05.2009

View PostMegaDigitaler, on 26th February 2012, 19:53, said:

Windows Movie Maker, Sony Vegas
aceeasi chestie ca si la VirtualDub - nu-mi vede fisierele video in acel format.

Edited by atheus24, 26 February 2012 - 20:24.


#4
x3mytiz

x3mytiz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 29.11.2003
VirtualDubMod

#5
atheus24

atheus24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 05.05.2009

View Postx3mytiz, on 27th February 2012, 11:27, said:

multumesc, am rezolvat cu Boilsoft Video Joiner.

#6
x3mytiz

x3mytiz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 29.11.2003
Bravo! :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate