Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

From: Canon EOS-1dx

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
O tzara de off-topic:

Pe mine ma amuza la culme iesirile lui MirceaB, gen:
http://intufisuri.bl...e-asteapta.html

Acum, se pare ca e pe punctul sa se umple de putin penibil:

http://nikonrumors.c...arch-15th.aspx/

Edited by Rapier, 13 February 2012 - 21:07.


#2
DSops

DSops

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 10.05.2007

View PosttheChristian, on 14th February 2012, 14:57, said:

Rapier, mulțumesc pentru primul link. Nu știam că omul are atât timp liber ! E ”șmecher și bazat”, ce mai... La el nu-mi place ce nu-mi place la individul care scuipă pe stradă : face gesturi de prost-crescut și mai apoi ține lecții de bună creștere. Pe de altă parte, atunci când gura îți mănâncă din palma stăpânului , nu poate să o muște.În altă ordine de idei, discuția era despre un aparat care s-a anunțat foarte clar că nu va fi diponibil până în luna martie, deci chiar nu înțeleg ce nu pricepe el și alții.Cât despre emfaza cu care spune că : eu fac așa poze reușite și când nu sunt atent ,cu un body inferior și cu tehnologie veche pe el , deci ați înțeles cine binevoiește să vi se adreseze ... e memorabilă ! Nu mai vorbesc de nivelul foarte jos al unor expresii folosite, dar înțeleg că lucrează și omul cu ce are prin bagaje (nu bagajul foto  :lol: ).

Al doilea link e super interesant... Până la urmă , Nikon conține tehnologie terestră , sigur nu s-a dezvoltat din spori galactici, sigur e perfectibilă ???


Sa nu balacarim aceasta discutie - care s-a pastrat in mare parte in limite acceptabile - prin aruncarea de invective si jigniri ieftine si fara acoperire la adresa unui om, care de cele mai multe ori a avut o atitudine constructiva si de la care mai toti avem foarte mult de invatat. Poate ca are dreptate, poate vrea doar sa ne convinga ca sistemul este intr-adevar mai bun. Eu am remercat, insa, putin prea multa verva si un ton cu accente de infatuare in argumentatia dansului, ceea ce este deranjant pentru multitudinea de utilizatori care nu impartasesc sistemul, posibilitatile materiale si timpul dedicat fotografiei ale lui Mircea. De aici pana la jignirile fara perdea din postul tau (care te injosesc in primul rand pe tine), este cale lunga.

#3
theChristian

theChristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 21.11.2006

View PostDSops, on 14th February 2012, 15:11, said:

Sa nu balacarim aceasta discutie - care s-a pastrat in mare parte in limite acceptabile - prin aruncarea de invective si jigniri ieftine si fara acoperire la adresa unui om, care de cele mai multe ori a avut o atitudine constructiva si de la care mai toti avem foarte mult de invatat. Poate ca are dreptate, poate vrea doar sa ne convinga ca sistemul este intr-adevar mai bun. Eu am remercat, insa, putin prea multa verva si un ton cu accente de infatuare in argumentatia dansului, ceea ce este deranjant pentru multitudinea de utilizatori care nu impartasesc sistemul, posibilitatile materiale si timpul dedicat fotografiei ale lui Mircea. De aici pana la jignirile fara perdea din postul tau (care te injosesc in primul rand pe tine), este cale lunga.

Ai dreptate , îmi cer scuze tuturor .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate