Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Ori nu stie sa numere, ori nu sti...

Austria - confiscarea masinii pen...

Licenta Windows 10
 TRUMP: Un vis american -2017

Ozempic

Sectii ale politiei chineze in Ro...

Viteza net Wifi de 5 ori mai mica...
 Alegere cablu tv

2l combustibil plafonat in Ungaria?

Recomandare TV Oled-Led

Rabla pentru electrocasnice si pr...
 The SKA Project(Square Kilometre ...

Sfat achiziție bicicleta

Samsung Galaxy Tab S6 - Chrome nu...

Intrebare despre pizza, marime si...

Forum neafiliat

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

stefteo21

stefteo21

Junior Member

• Grup: Members
In cazul in care fac un forum particular pe un anumit domeniu, de exemplu forum de lemne in care se discuta probleme din lumea lemnelor si chem studentii de la Facultatea de lemne sa discute acolo probleme cu privire la facultate, examene si alte chestii, iar eu precizez in termeni si conditii ca acest forum nu e afiliat in nici un fel cu nici o facultate poate facultatea de lemne sa ma acuze de ceva? ca fac trafic pe spinarea ei sau mai stiu eu ce?

Edited by stefteo21, 09 February 2012 - 02:01.

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
:-) Măcar de-ai face tu traficul la care te astepti. Nu te poate acuza nimeni de nimic.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate