Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 

Dinamo

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
8280 replies to this topic

#19
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postmenelaos, on Oct 24 2005, 05:09, said:

Uite ca nu mai facuram spectacol, dar..... cine e pe primu' loc, cine e pe primu' loc Dinamo e , Dinamo e. Stiu, stiu mai e mult pana la final, dar trebuie sa ma bucur si eu :P. Hai sariti ca fu arbitru manarit.
Nimeni nu ne mai da jos de aici :)
:peacefingers:
Eu te intreb un singur lucru: ai vazut meciul din regie? Stii ca Dan Petrescu e un tip coleric? Poti sa imi zici si mie de ce nu s-a agitat nici un strop? Sa nu mai zic de Mazilu.

#20
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

View PostGoofy, on Oct 28 2005, 14:10, said:

Eu te intreb un singur lucru: ai vazut meciul din regie? Stii ca Dan Petrescu e un tip coleric? Poti sa imi zici si mie de ce nu s-a agitat nici un strop? Sa nu mai zic de Mazilu.

Ai auzit de Giovanni Becali ! Ai auzit ca Giovanni Becali e presedinte la Dinamo si prieten bun cu Petrescu ?  :confuzzled:
  Sper sa nu fie asta cauza calmului lui Petrescu , care este totusi un stelist , un reprezentant al generatiei de aur si un profesionist in fotbal ! Petrescu nu are nici un motiv ( financiar) sa faca porcarii  , poate a considerat ca , in mod normal, Dinamo e mai buna si deci va castiga sau a vazut ca jucatorii sai nu sunt in forma in meciul respectiv si , deci, orice ar face Sportul tot va pierde ... :worthy:

#21
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Uite ca au mai sesizat si altii atitudinea Bursucului si au facut conexiunile de rigoare: Gazeta

#22
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

View PostGoofy, on Oct 29 2005, 02:12, said:

Uite ca au mai sesizat si altii atitudinea Bursucului si au facut conexiunile de rigoare: Gazeta

Nu pot si nu vreau sa cred ca Dan Petrescu sau ceilalti din generatia sa coboara si ei la nivelul asta . Prefer sa cred ca Sportul trece printr-o pasa proasta , dovada meciul pierdut azi cu Poli Iasi .

Ok , ies de aici ca pute a caine ploat ( incep din nou scandalurile la Dinamo ! )  :D

#23
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Mare pacat. Jiul trebuia sa castige, au ratat in draci. Si-au batut joc de ocazii si cand erau 11-11 si in superioritate. Dinamo a jucat execrabil, daca joaca asa si la Sofia, nu ii vad bine.  Oricum e bine si un egal ca ne ofera sansa sa revenim pe locul 1 :D

#24
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003
Mda , Jiul a fost mai buna , zici ca Dinamo a fost Jiul si Jiul Dinamo  :D
Cred ca trebuie schimbat Andone , ar fi lovitura de gratie data echipei care , in felul asta ar putea termina totusi pe la mijlocul clasamentului . :clapping:

#25
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Jenanti. Dar au scos un punct.
Eu nu inteleg de ce fundasii romani nu inteleg ca mai bine cu un gol si fara eliminare decat cu gol si eliminare?
Ca exista 10% sanse sa se rateze penaltiu' ? Halal minte.
Ata ete. Hai Gloria, desi o sa fie meci de neurmarit. O sa aduca mult cu Steaua Bacau. Oricum ata ete.

#26
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

View Postmenelaos, on Oct 29 2005, 23:02, said:

Ata ete. Hai Gloria, desi o sa fie meci de neurmarit. O sa aduca mult cu Steaua Bacau. Oricum ata ete.


Horoba si Jiji s-au certat destul de tare in ultimii ani , Sabau are sange de caine prin vene asa ca acum nu cred ca puteti acuza ceva necurat la Steaua-Gloria .
  Altfel , ce faceti cu Andone , il schimbati cu Dan Petrescu ? :D

#27
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Daca aud ceva de Dan petrescu la Dinamo ii f.t in gura.(nu am nimic personal cu Dan Petrescu ca jucator sau ca antrenor, dar nu are ce cauta Dinamo). Daca Becali face greseala asta in vara e out. Si asa si merita.
Si nu ziceam ca Gloria  n-o sa lupte, dar nu are posibilitatea sa faca ceva impotriva Stelei, doar daca joaca si Steaua la fel de prost ca noi(nu mi-ar parea rau :P ).

#28
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Mda, acum a fost destul de lat terenul, insa i-a afectat lipsa suporrterilor...  :puke: Numai scuze puerile nene. Jiul a jucat pe alt teren, unde aveau suporteri??? Au jucat execrabil si ar trebui sa o recunoasca si sa caute solutii nu sa dea vina pe teren sau pe lipsa suporterilor.
Acum mai incearca una jalnica, au depus contestatie ca au folosit aia ilegal un jucator.  :puke:  :puke:  :puke:
Din pacate, Dinamo se duce din ce in ce mai jos. Pacat, pareau ca sunt in urcare. In stilul asta o sa o fure rau la Sofia, iar schimbarea lui Andone acum ar fi cea mai mare prostie posibila. Dar asta e, unde sunt multe orgolii la mijloc....

#29
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Oricum nu mai e nevoie de contestatie. O luati si voi.
Nici nu ma asteptam ( ca de altfel si la noi).

#30
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
Hai sa auzim si acum stelistii dupa ce si-au furat-o de o mie de ori mai jenant, si cu totii oamenii pe teren si cu o echipa mai slaba (parerea mea). Jenant, jenant, de trei ori jenant. M-a uns pe suflet.

#31
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

View PostRigid Aurel, on Oct 30 2005, 22:19, said:

Hai sa auzim si acum stelistii dupa ce si-au furat-o de o mie de ori mai jenant, si cu totii oamenii pe teren si cu o echipa mai slaba (parerea mea). Jenant, jenant, de trei ori jenant. M-a uns pe suflet.

Ai vazut meciul Stelei ca sa compari Gloria cu Jiul ?  :death:
Ok , am ras de voi , acum suntem in aceeasi situatie , deci nimeni nu mai face misto de celalat ! OK !? :D

#32
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Sunt de acord. Mai bine stergem etapa asta si gata :P. Se mai intampla in sport sa iasa si invers. pana la urma sa ne uitam la Grecia.

#33
unGreu

unGreu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 521
  • Înscris: 10.05.2005
sunt doi pe forumul asta care se tot uita peste gard la Dinamo in loc sa-si vada de echipa lor

#34
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

View PostunGreu, on Oct 30 2005, 22:38, said:

sunt doi pe forumul asta care se tot uita peste gard la Dinamo in loc sa-si vada de echipa lor

Si ? Te deranjeaza ? Ma bucur ! :bigwhitegrin:

#35
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

View Postradumiki, on Oct 30 2005, 22:44, said:

Si ? Te deranjeaza ? Ma bucur ! :bigwhitegrin:

cat s-a terminat steaua - gloria?

#36
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

View PostTIC, on Oct 30 2005, 22:47, said:

cat s-a terminat steaua - gloria?

Steaua-Lens ? 4-0  :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate