Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Dinamo

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
8277 replies to this topic

#1
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Precum au zis o parte din colegii de forum mai bine sa fac un topic dedicat echipei Dinamo. Asa nu voi fi nevoit sa fac numai topicuri despre victoriile noastre care vor fi tot mai multe  :P . Daca e sa consideram asa trebuia sa fie 7 topicuri legate de campionat. Si o sa mai fie cam cel putin 16 victorii ale lui Dinamo in acest sezon. Va multumesc pentru remarcile legate de arbitri. Mai aflu si eu ce se intampla pe la meciurile echipei. Sper ca la finalul sezonului sa fiu fericit, daca nu o sa felicit echipa castigatoare si ata ete.
:peacefingers:

#2
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
sti ce nu inteleg eu?acuma cand echipa joaca bine de ce este atata scandal printre suporteri in tribuna,nu stiu de ce, dar presimt ca va fi suspendat terenul vostru ,ar fi pacat,fotbalul fara spectatori parca nu mai e asa frumos <_<

#3
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Initial am zis ca nu o sa postez aici , dar fie...
ghevasalie are pe undeva dreptate, campionatul nu ar mai fi la fel de frumos fara Dinamo,Rapid,Poli, CFR...adica fara competitie. Regret absenta Craiovei care dadea si ea culoare campionatului . Mai putem ,,glumi'' intre noi dar fairplay-ul trebuie sa primeze .

P.S. Nu mi-e dor de Ceahlaul si Penalti si uita, culmea absurdului , Stefan este invitat in seara asta la Recursul etapei . Chiar nu pot ignora personajele astea cei din presa si sa invite persoane competente la emisiuni ci musai personaje dubioase , scandalagii, pentru audienta !? Ei bine , eu in seara asta nu o sa ma uit la Recurs , nu mai vreau sa-l revad pe maimutoiul ala !

#4
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Off topic: il astept pe UnForsaken sa-i dau niste sare ca vad ca n-are.

On topic: astia sunt suporterii de pe stadioanele din Romania si nu avem ce sa facem Nu putem spune ca la Dinamo sau la Steaua sau la Craiova, peste tot sunt la fel, dar asta este, trebuie sa ne multumim cu ce avem.

N-o sa moara Dinamo fara spectatori. Castigam si fara.

#5
cerbra

cerbra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 28.12.2003
eu sunt curios ce se intampla daca se dadea penalty pt Cluj la scorul de 0-0.

#6
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Oricum pana la pauza Andone a "citit" Clujul si nu cred ca se scimba mare lucru. Poate scorul nu era acelasi , dar cred ca oricum ii bateam. Se pare ca Dinamo joaca mai bine repriza a doua. Chiar si cu Steaua, si cu Everton (ambele manse) si acum cu Clujul, deci se pare ca Andone e un antrenor bun care stie sa "citeasca" jocul adversarei. Singura repriza secunda proasta au facut-o ci cipriotii aia. Stii pana la urma si In derbiul Atletico Real a fost un penalti si o eliminare gratuita care a ajutat Realul, deci se intampla peste tot.


Off topic: Bafta Stelei in Cupa Uefa (Dinamo se subantelege :P)

#7
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Uite ca nu mai facuram spectacol, dar..... cine e pe primu' loc, cine e pe primu' loc Dinamo e , Dinamo e. Stiu, stiu mai e mult pana la final, dar trebuie sa ma bucur si eu :P. Hai sariti ca fu arbitru manarit.
Nimeni nu ne mai da jos de aici :)
:peacefingers:

#8
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Felicitari Dinamo, a trecut pe primul loc...sa speram ca nu pentru mult timp.

#9
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

View PostReKo, on Oct 24 2005, 14:14, said:

Felicitari Dinamo, a trecut pe primul loc...sa speram ca nu pentru mult timp.
Nici eu nu vreau pentru mult timp, doar pentru inca 20 de etape. E chiar asa mult? :P

#10
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Hai sa vedem cine trece de grupele UEFA ! Aceia , da, pot sa rada ! Pana atunci , pozitia ocupata in clasament( vorbesc de 1 sau 2 ) in campionatul lui Mitica nu prea are importanta  :D

#11
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

View Postradumiki, on Oct 24 2005, 18:30, said:

Hai sa vedem cine trece de grupele UEFA ! Aceia , da, pot sa rada ! Pana atunci , pozitia ocupata in clasament( vorbesc de 1 sau 2 ) in campionatul lui Mitica nu prea are importanta  :D
ciudat, dar  in ultima vreme tot ce pierde steaua devine dintr-o data neimportant.Asa s-a intamplat si in supercupa,si in cupa, si acuma dupa ce o cazut pe locu doi, nici campionatu nu mai ii important.
Daca pierdea si in cupa uefa ce mai era important pentru voi?

#12
badany2003

badany2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 16.03.2005
champions league :D :roflmaofast:

Dinamo e pe primul loc  :harhar:

#13
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Andone: "Terenul pe care s-a jucat a avantajat Petrolul" asta este expilcatia lui Andone pentru rusinoasa infrangere din cupa in fata Petrolului ! , in plus la TV a mai dat vina si pe arbiraj . se vede ca este ,, fiul acoptiv '' a lui Mircea Lucescu.

P.S. Un sincer bravo  jucatorilor lui dinamo , continuati in aceeasi nota si in campionat , asta e adevarata voastra valoare ! :D

#14
unGreu

unGreu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.05.2005

View Postradumiki, on Oct 26 2005, 19:04, said:

Andone: "Terenul pe care s-a jucat a avantajat Petrolul" asta este expilcatia lui Andone pentru rusinoasa infrangere din cupa in fata Petrolului ! , in plus la TV a mai dat vina si pe arbiraj . se vede ca este ,, fiul acoptiv '' a lui Mircea Lucescu.

P.S. Un sincer bravo  jucatorilor lui dinamo , continuati in aceeasi nota si in campionat , asta e adevarata voastra valoare ! :D


câinele moare de drum lung și prostul de grija altuia

#15
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Oricum, nu am vazut meciul, dar suntem de toata jenea. Acum nu mai pot sa rad de Steaua ca a iesit din cupa in dauna unei formatii din B. Doar ca noi am iesit un tur mai tarziu. Sunt vai de sufletul lor (in meciul asta)

#16
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
CINE INTRA IN GROAPA FARA 5 NU SCAPA !!!
...dar ia bataie de la locul 5 DIVIZIA B Petrolul Ploiesti in CUPA ROMANIEI (preferata cateilor)

#17
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,936
  • Înscris: 02.09.2005
Steaua rulez... :first:  :boxing:

#18
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

View Postjericho, on Oct 27 2005, 15:26, said:

Steaua rulez... :first:  :boxing:
Dude noi avem decat un obiectiv ratat. Voi aveti 3. so bounce (supecupa, cl, cupa - ca sa nu te incurci).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate