Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

perusu meu

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
bv85puy

bv85puy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.01.2012
am si eu un perus care dupa ce mananca seara mai ales varsa semintele inapoi si nu stiu  ce sa ii fac.Poate sa ma ajute si pe mine cineva cu o informatie ce sa ii fac????

Edited by bv85puy, 29 January 2012 - 13:37.


#2
Norkysk

Norkysk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 24.11.2006
nu stiu ce sa-ti zic dar al meu le varsa de fiecare data cand mananca...si dupaia mananca inapoi....ma exaspereaza ca banuiesc ca nu-i tocmai bine dar mai si murdareste oglinda...
pana acum credeam ca de fapt ii da sa manance la "ala" din oglinda..;dar i-am luat toate oglinzile si tot regurgita...la un momendat cand l-am scos afara, s-o dus pe suportu de la perdea si mi-o vomitat pe perete...
nu stiu ce sa-i mai fac...am citit pe net k daca dai cu ardei iute pe cabluri ,cainii nu le mai rod,am incercat si i-am facut oglinda cu ardei...vezi-ti de treaba ca mananca usturoi si ardei iute de zici ca nici nu-l simte...
cum ii curat colivia si vede oglinda curata cum ii direct cu semintele regurgitate pe ea... si daca il vad ca regurgiteaza si il atentionez, sare la mine de zici ca vreau sa-l omor....;
io nu stiu deocamdata ce sa-i mai fac asa ca il las in pace...nu am intalnit pe multi care sa mai fie in situatia asta...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate